Kingitus tüdrukule sünnipäevaks

Populaarsed kingiideed igas vanuses lastele

Mida osta lapsele kingituseks on küsimus, mille ees seisavad paljud lapsevanemad nii sünnipäevade kui ka jõulude eel. Tehes kingitust kellegi teise lapsele, on alati kõige kindlam küsida saajalt või tema vanematelt, mida vaja on. Nii saab vältida kordumist ning kinke, mis saajale ei meeldi. Enda lapsele soovitakse tihti teha üllatust, kuid lõputute mänguasjade hulga seast teha just sobiv valik, võib tunduda keeruline. Kas laps hakkab sellega mängima või jääb see mänguasjakasti põhja seisma?

Oleme koostanud selleks väikese kingiabi – kingiideed lastele jõuludeks, sünnipäevadeks, katsikuteks ning muudeks erilisteks juhtudeks. Toome välja meie e-poe mitmekülgse valiku hulgast üle 20-ne populaarse kingi lastele igas vanuses.

Kingitus beebile ja katsikuks

Minnes katsikule on kõige parem küsida värsketelt lastevanematelt, milline kingitus beebile sobib. Tihti on vanematel eelistused katsikukingituste osas või on neil millestki puudust. Beebile on sobiv kingitus midagi igapäevast nagu mähkmed, lutt või vajadusel lutipudel. Pehme, helesinine mõmmi kingituseks beebile

Ka suuremate beebide puhul on tihti sobilikuks kingituseks midagi praktilist:

 • Hambahari – juba siis kui on lõikunud esimesed väikesed hambad, tuleks hakata nende eest hoolt kandma ning kuna hambaharja on soovituslik iga kolme kuu tagant vahetada, ei lähe selline kingitus kindlasti kasutamata. Alates 12. elukuust võib juurde osta ka sobiliku hambapasta.
 • Joogitops – aitab üleminekul piimalt tavatoidule ning laseb lapsel ilma õnnetusteta harjutada vee joomist avatud topsist või klaasist.

Mälestusesemena sobib ideaalselt nimeline kingitus beebile või mõni pehme mänguasi. “Minu esimene karu” pehme kaisuloom on saadaval kolmes erinevas suuruses ja värvitoonis. Peaaegu igal ühel on oma lapsepõlvest meeles kaisuloom, mis oli asendamatuks kaaslaseks pikki aastaid ning sinu kingitus võib saada just selleks.

Mida kinkida tüdrukule – populaarsed kingid vanuse järgi

Mida kinkida 1-2-aastasele tüdrukule:

 1. Sensoorsete kujundite sorteerija – kergesti kaasaskantav mänguasi on hea peenmotoorika harjutus ja sobib kingituseks näiteks esimese sünnipäeva puhul. Läbi õigete aukude aetavad helmed on nööriga kinni, mis takistab nende ära kadumist.
 2. Pusle “Mets” – selline puidust lihtsate loomapiltidega pusle sobib juba 1-aastastele koos vanematega loomade nimetuste õppimiseks. 2- ja 3-aastastele on see väljakutse kokkupanemisel.
 3. Liivakast Kilpkonn sobib igale väikelapsele, nii tüdrukutele kui ka poistele. Liivakast on parim kingitus õuemänguasjade seast. Liivakast Kilpkonn on sobiliku suurusega just kõige pisematele. Aseta kilpkonna kilp liivakasti kohale, kui seda ei kasutata. Nii saad liivakastist ära hoida soovimatu prügi ja liiv ei saa vihmast märjaks.

Mida kinkida 5-6-aastasele tüdrukule:

 1. Beebinukud on läbi aegade olnud eelkooliealiste tüdrukute lemmikmänguasjadeks. Baby Born nukud on interaktiivsed ning neil on 10 erinevat elutruud funktsiooni. Selline rollimäng õpetab lapsele nii empaatiat kui ka vastutustunnet.
 2. Mängukomplekt Elsa kaasaskantav loss on iga väikese printsessi unistuste kingitus! See uhke kahekorruseline loss käib kokku kompaktseks karbiks, milles saab mänguasju hoida. Lossi sees on 4 tuba ning tarvikud – troon, magamistoa komplekt, toolid ja palju muud.

Mida kinkida 7-8-aastasele tüdrukule:FURREAL Interaktiivne pehme mänguasi Tantsiv kutsu tüdrukule kingituseks

 1. Furreal interaktiivne pehme mänguasi Tantsiv kutsu on lõbus ja kaasakutsuv kingitus. Vajutades jalutusrihma ühele nupule, hakkab kutsikas tantsima, mängides viit erinevat lugu. Vajutades jalutusrihma teist nuppu, läheb armastatud lemmikloom jalutama.
 2. Mini teeserviisi värvimise komplekt annab võimaluse leida endas kunstianne nii 5-aastastel tüdrukutel kui ka 10-aastastel tüdrukutel. Kutsu nukud mängu teepeole või kasuta teeserviisi armsa kodukaunistusena!

Mida kinkida 9-10-aastasele tüdrukule:

 1. Seebivabrik on kingitus igale noorele teadlasele. Avasta, kuidas seebid ja hügieen on teadusega seotud. Selle haridusliku teaduskomplekti abil saab ise valmistada lõhnastatud ja värvilisi seepe.
 2. JazWares Blinger Diamond komplekt laseb ellu lisada sära! Lae ketas, klõpsa ja bling! – kivike on soovitud kohal säramas. Komplektis on 75 kleebitavad kivikest 5-l erineval kettal. Sobib kasutamiseks juustes ja enamikel materjalidel. Soovil korral saab kivikesed lihtsalt eemaldada või juustest välja harjata.

Mida kinkida 11-12-aastasele tüdrukule:

 1. Seemisnahast käevõrude valmistamise komplekt on hea kingiidee noorele käsitööhimulisele tüdrukule. See komplekt annab võimaluse valmistada käsitsi kaheksa kirevat käevõru. Erinevate nööride, helmede ja sarmide segamine ning sobitamine võimaldab lihvida oma loomingulisi oskusi ja arendada silmaringi disaini alal.GOGLAM küünestuudio komplekt U-Nique tüdrukule kingituseks
 2. GoGlam küünestuudio komplekt on midagi noorele neiule. Sellesse imeilusa väljanägemisega komplekti kuuluvad kaks eri tooni küünelakid, küünte kuivataja ja küünetemplid. Soovi korral saab kasutada templeid ka eraldiseisvalt. Uue täiustatud süsteemiga on võimalik igale küünele teha omamoodi tempel. Kokku on 120 unikaalset templit. Keri rullikuid kuni jõuad oma soovitud disainini. Küünelakk ja templid on eemaldatavad tavalise küünelakieemaldajaga (ei kuulu komplekti).

Mida kinkida 13-14-aastasele tüdrukule:

 1. Nelja 3D pliiatsi komplekt “Liblikad ja haldjad” on loov kingitus tüdrukule. Nelja eri värvi pliiatsi abil saab joonistada vabalt õhku või kasutada lihtsaid vorme, et luua 3D kujutisi. Teemapõhised vormid aitavad harjuda pliiatsitega ning lihvida oma 3D joonistamisoskusi, kuid nende pliiatsitega ei ole piire!
 2. Klein õmblusmasin annab võimaluse hakata õmblemist harjutama. Õmblusmasin toimib juhtimispedaalide abil kahel kiirusel. Sellel on reaalsele õmblusmasinale sarnased osad – läbipaistev nõelakaitse, ülemine ja alumine pool, allalastav poolihoidja, ülemise niidi haaraja ja üks varu nõel.

Mida kinkida poisile – populaarsed kingid vanuse järgi

Mida kinkida 1-2-aastasele poisile:

 1. Puidust õpirong Tšuh-Tšuh on kingitus pikemaks ajaks. Kõige pisematele, 1-aastastele, pakub see sõitmisrõõmu, seejärel annab see võimaluse harjutada klotside sobitamist rongile ning paari aasta pärast on see hea vahend numbrite õppimiseks. Puidu materjal tagab kingituse vastupidavuse.
 2. Hüppeloom Dinosaurus sobib kasutamiseks alates 18.elukuust, kui laps seisab ja kõnnib ilma toeta. Hüppeloomad aitavad mängulisel viisil arendada tasakaalu ja koordinatsiooni. Loomadel on suured kõrvad või sarved millest kinni haarata ja tugevad jalad, et turvaliselt hüpata!FISHER-PRICE pealistutav auto poisile kingituseks
 3. Ficher-Price pealeistutav auto töömasina näol on vaieldamatult parim kingiidee väikestele poistele. Laiad rattad tagavad stabiilsuse ning istme all on piisavalt ruumi asjade hoiustamiseks. Vajutades nuppe, kostub erinevaid helisid mis teevad mängimise veel lõbusamaks.

Mida kinkida 7-8-aastasele poisile:

 1. Kineetiline liiv teerulliga on sobilik kingitus alates 3-aastastest kuni teismeeani välja. Sensoorne kogemus on lõõgastav ja rahustav tegevus, mis pakub samal ajal mängurõõmu. Mängukomplekti kuulub mustjas kineetiline liiv ja teerull, millega oma mudelautodele asfaltteed ehitada saab.
 2. Magnetkonstruktori komplekt arendab lapse kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasial lendu ja mänguaeg võib alata – see, mis ühel päeval oli loss, võib järgmisel päeval saada hoopis kosmoseraketiks! Komplektis on klassikalised ruudud ja kolmnurgad, kuid ka uudsed ringid ja ruudud ringidega.

Mida kinkida 9-10-aastasele poisile:

 1. Disaini oma tuulelohe ei ole mitte ainult kingitus poisile, vaid võimalus pakkuda lõbusat ajaviidet kogu perele. Mis oleks päikeselisel päeval veel mõnusam, kui pere või sõpradega väljas midagi uut proovida.
 2. Laser Battle Hunters puldiautode komplekt on midagi seiklushimulisele poisile. Need raadioteel juhitavad sõidukid on lahinguvalmis! Laser Battle Hunters autod võimaldavad ülikiirelt edasi liikuda, tagurpidi liikuda, pöörelda ja pöörata. Uuenduslik mitmesuunaline neljarattaline juhtimissüsteem annab pöörase triivi ja uskumatu külg-külje manööverdamise. Lahingu võitmiseks on vaja kolm korda oma vastasele pihta tulistada.

Mida kinkida 11-12-aastasele poisile: AVENGERS Captain america mänguasi Mse titan hero figuur 30 cm poisile kingituseks

 1. Avengersi kangelaste figuur on ideaalne kingitus nooremale Marveli fännidele. See 30cm pikkune figuur sobib nii kogumiseks kui ka rollimänguks. Liitu oma lemmik kangelastega Universumi saatuse eest käivas lahingus!
 2. Lauamäng Tik Tak Pomm on 30 minutit pingelist sõnamängu, mille käigus pannakse proovile mängijate oskus mõelda ja tegutseda kiiresti, kuna pomm võib iga hetk lõhkeda! Erineva raskusastmega lauamängud on hea kingiidee jõuludeks, et nautida selle mängimist terve perega.

Kuidas pakkida lapsele kingitust – kott, paber või kast?

Kui ükski kingitus ei tundu sobiv ega vajalik, kuid ei soovi sünnipäevapeole minna ka tühjade kätega, on alati varuvariandiks kinkekaardid või rahataskud. See annab sünnipäevalapsele endale valikuvõimaluse. Kokkuleppel lapse vanematega on see sobilik kingiidee ka väiksematele.

Kui kingitus sai valitud, siis jääb üle see vaid pakkida. Kinkepakid teeb eriliseks just see lahtitegemise ja esmase üllatuse moment. Kinkepaber annab lapsele võimaluse kingitus lahti rebida ja saada klassikaline kingi avamise kogemus. Sellest hoolimata on tänapäeval üha populaarsemat kinkekotid. Nendesse on kingitust mugav asetada ilma liigse mässamiseta. Samuti on ilus ja vastupidav kinkekott korduvkasutatav. Jäta alles ja kingi edasi – säästad sellega nii loodust kui ka raha.

Similar Posts