70mai autokaamera M500 128GB

207,72

  • 2592 × 1944 lahutusvõimega autokaamera
  • Eriti lai, 170° vaateväli ja öörežiim
  • Hääljuhtimine ja integreeritud WiFi
  • Sisseehitatud GPS ja GLONASS
  • 128 GB eMMC 5.1 sisemälu

Laos

Tootekood: 2982714 Kategooria:

Kirjeldus

2,5× selgem kui FullHD, eriti lai vaateväli
70mai M500 autokaamera pakub 2592 × 1944 lahutusvõimet kogu tee vältel – numbrimärgid, liiklusmärgid ja kõik muud tähtsad detailid saavad jäädvustatud. Eriti lai, 170° vaateväli vähendab pimedate nurkade tekkimise võimalust ja tagab, et kolm sõidurada on korraga kaadris.

Võimas öörežiim
HDR tehnoloogia ja valgusjõuline, f/2.0 avaga objektiiv tagavad selged ja kontrastsed pildid. Lisaks on kaameral automaatne pildiparanduse funktsioon.

24-tunnine parkimisrežiim
Sinu auto on Su eemalolekul heades kätes. Kui sisseehitatud G-sensor tuvastab õnnetuse, hakkab kaamera automaatselt olukorda jäädvustama ning salvestab selle juhtumi video teistest eraldi, et vältida automaatset ülekirjutamist. Lisaks tuletab kaamera Sulle ka autosse istudes meelde jäädvustatud videot vaadata.

Sisseehitatud GPS ja GLONASS
M500 sisseehitatud GPS ja GLONASS võimaldavad stabiilset ja täpset positsioneerimist. Tänu sellele salvestatakse detailne asukoha, aja ja kiiruse informatsioon, tuues täpselt välja, millal ja kus õnnetus juhtus.

Sisemälu
128 GB eMMC 5.1 sisemäluga ei ole Sul enam eraldiseisvat mälukaarti tarvis. M500 maksimaalne lugemiskiirus on 230 MB/s ja kirjutamiskiirus on 150 MB/s.

Hääljuhtimine
Tänu käed-vabad hääljuhtimisele saad alati turvaliselt auto juhtimisele keskenduda. 70mai autokaamerat on võimalik hääle abil juhtida – lihtsalt anna kaamerale käsklus.
*Hääljuhtimine töötab ingliskeelses keskkonnas ja ainult inglise keeles.

Praktiline rakendus ja integreeritud WiFi
Integreeritud WiFi ühendus võimaldab kaamera ühendada praktilise rakendusega, mille abil näed mugavalt kõiki salvestatud videosid ja tehtud pilte. Jälgi kasvõi reaalajas toimuvat.

Tsükliline videosalvestus
Tänu tsüklilisele videosalvestusele ei pea Sa mõtlema vanade videote kustutamise peale, et seadmes ikka alati ruumi oleks, kuna kaamera salvestab automaatselt vanad failid üle.

Lisainfo

GPS

Aku mahutavus

Autokaamera mudel