Amazon Echo 4, glacier white

194,88

 • Nutikas abiline Sinu koju
 • Alexa häälassistent
 • Sügav ja rikkalik helikvaliteet
 • Käed-vaba nutikodu seadmete juhtimine

Laos

Tootekood: 2240056 Kategooria:

Kirjeldus

Amazon Echo 4 ühendab endas kvaliteetset heli, sisseehitatud Zigbee nutikodu jaoturit ja temperatuuriandurit. Võimsad kõlarid pakuvad sügavat ja rikkalikku heli.

Rohkem muusikat
Hõika välja, mis muusikapala, artisti või žanrit kuulda soovid ükskõik, mis muusikateenusest – Amazon Music, Apple Music, Spotify, Pandora või muu. Kui Sul on igas toas Echo kõlar, saad oma terve kodu hõlpsasti muusikaga täita. Lisaks saad kuulata ka Audible audioraamatuid, podcaste, raadiot või ühenda Echo Dot Fire TV-ga, et häälega kontrollida filme ja meelelahutust.

Alexa on alati valmis aitama
Muuda oma igapäevane elu kodus tunduvalt lihtsamaks. Kasuta häälkäsklusi pea kõige jaoks – pane tööle taimer, koosta nimekirju, lisa kalendrisse sündmusi ja meeldetuletusi, hoia silm peal uudistel, jälgi ilmateadet või liiklusinfot, ole kursis sporditulemustega, kino seansiaegadega ja kõige muuga.

Juhi oma kodu häälega
Echo 4’ga saad juhtida oma nutikodu seadmeid – pane tuli põlema enne voodist tõusmist, teel kööki lülita juba sisse kohvimasin, reguleeri valguse intensiivsust diivanil lebades. Ja seda kõike sõrmegi liigutamata. Lisaks saad vaid ühe häälkäsklusega kontrollida mitmeid tegevusi ja seadmeid – näiteks lukusta kõik uksed või kustuta kõik tuled.

Alexa Guard turvab kodu
Sea Alexa rakenduses üles Guard, et saada märguandeid, kui Su Echo seade tuvastab suitsuanduri või klaasi purunemise heli. Või telli Guard Plus teenus, et saada veel rohkem abi oma kodu turvalisena hoidimisel.

Püsi ühenduses
Echo 4 Drop In funktsioon võimaldab Sul teha teadaandeid mõne teise Echo seadmega Sinu kodus. Näiteks saad paluda mõnel pereliikme käest abi koduste töödega või tuletada lastele meelde, et aeg on magama minna – kõike ilma häält tõstmata. Alexa Announcements võimaldab ka üle terve elamise kõikides Echo seadmetes kiireid teateid teadvustada. Lisaks saad sugulaste ja sõpradega ühendust hoida tehes käed-vabad kõnesid.

Alexa lastele
Tee Alexa lastesõbralikuks ilma lisatasudeta. Alexa saab anda ainult lastesõbralikke vastuseid, filtreerida välja kohatuid laule, blokeerida ostmisvõimalused ning võimaldada lastel helistada vaid Sinu poolt heaks kiidetud kontaktidele.

Kaitseb Su privaatsust
Alexa ja Echo seadmed kaitsevad Su privaatsust mitmel tasandil. Echo nutikõlaritel on mikrofoni välja lülitamise nupp ning samuti saad oma häälsalvestusi igal ajal üle kuulata ja kustutada.

Lihtne üles seada ja kasutada

 1. Lülita Echo Dot vooluvõrku
 2. Ühenda kõlar Alexa rakenduses internetiga
 3. Küsi Alexalt muusikat, ilmaprognoosi, uudiseid ja kõike muud

Iga päev on Maa päev
Sa ei pea olema keskkonnateadlane, et teha jätkusuutlikke valikuid.

 • Materjalid
  50% taastöödeldud plastik
  100% taastöödeldud tekstiil
  100% taastöödeldud alumiinium
  Nii seade, kaabel kui adapter
 • Puhas energia
  Amazon ehitab uut tuule- ja päikeseparki, et toota sama palju puhast energiat, kui Amazoni seadmed kasutavad.
 • Energiasäästurežiim
  Energiatarbimise vähendamiseks lülitub kõlar automaatselt energiasäästurežiimile, kui seda parasjagu ei kasutaat.
 • Alexa
  Jälgi ja halda oma kodu energiakasutust Alexaga ühilduvate seadmete ja Alexa rakendusega.
 • Pakend
  99% Echo 4 pakendist on valmistatud puitkiul põhinevatel materjalidel, mis on pärit vastutustundlikult majandatud metsadest ja taastöödeldud allikatest.

Lisainfo

Värvus

Sinine; Hall

Komplekti sisu

Sügavus (mm)

Kaal (g)