Amazon Echo Dot 3, charcoal

80,64

Laos

Tootekood: 1271045 Kategooria:

Kirjeldus

Täiesti uus Echo Dot
Saage tuttavaks täiesti uue ja veelgi parema nutika abilisega – Echo Dot 3, mis on varustatud uue kõlari ja disainiga. Echo Dot on juhtmevaba häälega juhitav nutikõlariga varustatud abiline Sinu koju, mis võimaldab Sul vaid oma hääle abil tervet kodu juhtida. Soovid Sa siis kõlaritest muusika mängima panna, kõnesid teha, sõnumeid saata, ilma ja uudiste kohta küsida – Echo Dot 3 koos Alexa Voice Service rakendusega on koheselt valmis Sind aitama.

Mängi kõige kuumemaid hitte
Echo Dot võimaldab Sulle täielikult käed-vabad nutiseadmete juhtimise. Kui Sul on igas toas Echo seade, saad oma terve kodu hõlpsasti muusikaga täita. Lihtsalt küsi Amazon Music kaudu oma lemmikartisti, -laulu või hoopis kindlat žanri või moodi. Echo Dot ühildub veel ka Apple Musicu, Spotify, Pandora, SiriusXM, TuneIn ja iHeartRadio rakendustega. Lisaks saad kuulata ka Audible audioraamatuid, podcaste, raadiot või ühenda Echo Dot Fire TV-ga, et häälega kontrollida filme ja meelelahutust.

Ole alati kursis kõigega
Muuda oma igapäevane elu kodus tunduvalt lihtsamaks. Kasuta häälkäsklusi pea kõige jaoks – pane tööle taimer, koosta nimekirju, lisa kalendrisse sündmusi ja meeldetuletusi, hoia silm peal uudistel, jälgi ilmateadet või liiklusinfot, ole kursis sporditulemustega, kino seansiaegadega ja kõige muuga.

Alati valmis aitama
Echo Dot 3 on võimeline kõike kontrollima – pane tuli põlema enne voodist tõusmist, teel kööki lülita juba sisse kohvimasin, reguleeri valguse intensiivsust diivanil lebades. Ja seda kõike sõrmegi liigutamata. Lisaks saad vaid ühe häälkäsklusega kontrollida mitmeid tegevusi ja seadmeid – näiteks lukusta kõik uksed või kustuta kõik tuled.

Juhtmevaba helistamine
Echo Dot võimaldab käed-vabad helistamis pea kõigile – ei mingit kontaktilistis otsimist. Drop In funktsioon võimaldub Sul koheselt ühilduda mõne teise Echo seadmega Sinu kodus. Näiteks saad paluda mõnel pereliikme käest abi koduste töödega või tuletada lastele meelde, et aeg on magama minna – kõike ilma häält tõstmata. Alexa Announcements võimaldab ka üle terve elamise kõikides Echo seadmetes kiireid teateid teadvustada. Lisaks saad kõnesid ka läbi Skype’i teha.

Šoppa Alexaga
Kui köögikapist või külmikust hakkab midagi otsa lõppema, aitab Alexa Sul kiirelt poenimekirja kokku panna ning kõik vajaliku Amazonist ära tellida.

Lisainfo

Bränd

Amazon