/ / / Amazon Fire HD10 32GB, valge

Amazon Fire HD10 32GB, valge

157,52

Laos

Tootekood: 1730219 Kategooria

Kirjeldus

Kõik-ühes
Amazon Fire HD 10 on varustatud kauni 10,1-tollise ekraani, rohke sisemälu, kiire kaheksatuumalise protsessori, Alexa nutiabilise toe ning kauakestva akuga. Sirvi internetti, vaata liikvel olles filme, uudista retsepte või küsi Alexalt, mis ilm täna ees ootab – Amazon Fire HD 10 teeb elu lihtsamaks.

Meelelahutuseks loodud
Fire HD 10 Sul igavleda ei lase. Selle suurel ekraanil saad nautida miljoneid filme, teleseriaale, mänge, rakendusi, e-raamatuid ja muusikapalasid. Striimi või lae videosid alla Prime Video, Netflix, STARZ, Disney+ või Showtime teenustest. Avasta üle 570 000 rakenduse ja mängu, 475 000 Audible audioraamatute ja miljonite laulude. Valikuid on lõputult.

Ruumi kõigele
Fire HD 10 on varustatud 32 GB sisemäluga, mida saab veelgi laiendada tänu mälukaardipesale. Nii mahuvad tahvlisse ära kõik fotod, lemmikfilmid, mängud ja rakendused, mida vajad.

Taba hetke
Fire HD 10 2-megapiksline tagakaamera on ideaalne fotode ja videote tegemiseks. Samuti on sel esikaamera, millega on mugav videokõnesid teha.

Kiirus, mida saad usaldada
Fire HD 10 on nüüd 30% kiirem tänu kaks korda suuremale RAMile ja võimsamale protsessorile. Kaheksatuumaline 2 GHz protsessor tagab kiire rakenduste töö ning sujuvad mängud ja videod.

Alexa, meeldiv tutvuda
Alexa ühendab Sind informatsiooni, meelelahutuse ja inimestega – vaid Sinu hääle kaudu. Fire HD 10’ga saab Alexat kasutada käed-vabalt. Lihtsalt ütle “Alexa” ja ta reageerib isegi, kui ekraan ei ole aktiivne. Palu Alexal mängida videosid või muusikat, avada rakendusi, e-poodides ostelda, ilmaprognoosi vaadata, helistada või sõnumeid saata.

Muljetavaldav aku
Tänu 12 tundi kestvale akule saad Fire HD 10 kasutada muretult terve päeva vältel.

Lisainfo

Brand

Amazon