Amazon Kindle Paperwhite Kids 8GB (2021), emerald forest

259,08

  • Lastele loodud e-luger
  • 6,8-tolline reguleeritava valgustusega ekraan
  • 8 GB sisemälu tuhandetele raamatutele
  • Bluetooth & WiFi ühendus
  • Aku kestab kuni 10 nädalat

Ainult 1 laos

Tootekood: 2431625 Kategooria

Kirjeldus

On lugemisaeg, mitte nutiaeg
Kindle Paperwhite Kids on hea valik nii alustavale raamatusõbrale kui tõsisele raamatukoile. Paperwhite Kids e-luger on loodud justnimelt lugemiseks – ei mingeid segavaid rakendusi, videosid või mänge.

Koos e-lugeriga on komplektis värviline kaitseümbris ja 1-aastane Amazon Kids+ tasuta tellimus.

Lood, mida lapsed armastavad
Klassikutest menukiteni – Kindle Paperwhite Kids’ist leiab iga laps raamatuid, mis tema lugemisarmastust sütitavad. Amazon Kids+ 1-aastase tasuta tellimusega pääseb laps ligi põhjatule raamatukogule.*

Päevaaeg. Uneaeg. Millaltahes.
Kui lugemisisu tekib pärast tulede kustutamist, on Kindle Paperwhite Kids’il reguleeritava temperatuuriga valgus, nii et saad õhtuseks ajaks valida sooja valguse, mis ei koorma silmi.

Tulekul: saad lapsevanema juhtpaneelil määrata iga lapseprofiili jaoks magamamineku aja, et vältida magamamineku ajal tekkivaid erimeelsusi.

Veekindel ja murevaba
Kindle Paperwhite Kids on veekindel (IPX8-reitinguga), nii et see kannatab ka kogemata vette kukkumist (magevees kuni 60 minutiks ja merevees 0,25 meetrini 3 minutiks).

Magnetiline kaitseümbris kaitseb lugeri ekraani ja korpust kriimude ja põrutuste eest. Ava kaas, et lugeri ekraan äratada ning sule kaas, et lugeri ekraan välja lülitada.

Lastel testitud, vanemate poolt heaks kiidetud
Sea õpieesmärke või kontrolli, millisele sisule laps ligi pääseb lihtsate juhtfunktsioonidega. Vanema juhtpaneelilt saad seada vanusepiiranguid ning lisada raamatuid, jälgida lugemisedukust ja muudki. Kindle Paperwhite Kids on varustatud ka OpenDyslexic fondiga, mis võib olla abiliseks düsleksiaga lugejatele.

Kuna Kindle Paperwhite Kids on ainult lugemiseks loodud, ei pääse lapsed lugeri kaudu internetti või sotsiaalmeediasse.

Vii lugemine järgmisele tasemele
Mugavamaks lugemiselamuseks saab lugeri teksti suurust, fonti ja reavahesid kohandada. Lisaks on lugerisse integreeritud sõnaraamat, millest sõnu otsides loob luger sõnapanga koos seletustega, et tundmatuid sõnu lihtsam meelde jätta oleks.

Too lood endaga kaasa
Kindle Paperwhite Kids toetab ka Audible audioraamatuid, võimaldades sujuvalt raamatult kuulamisele ümber lülituda. Audioraamatute kuulamiseks ühenda lugeriga juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid.

*Amazon Kids+ raamatud on enamjaolt ingliskeelsed – ideaalne lapse võõrkeeleõppe toetamiseks.

Lisainfo

Värvus

Must; Roheline

Korpuse materjal

Ilmastikukindlus

Laius (mm)

Kõrgus (mm)

Sügavus (mm)

Kaal (g)

Komplekti sisu