Apple AirPods Pro

361,80

  • Juhtmevabad Apple AirPods Pro kõrvaklapid
  • Aktiivne mürasummutus ja transparency režiim
  • Integreeritud mikrofon käed-vabad kõnedeks
  • Aku kestab kuni 5 tundi / 24 tundi laadimiskarbiga
  • Pritsmekindel IPX4 disain

Laos

Tootekood: 2336416 Kategooria

Kirjeldus

Maagia nagu ei kunagi varem
AirPods Pro on varustatud aktiivse mürasummutusega, mis tagab kaasahaarava heli, transparency režiimiga, et kuuleksid oma ümbrust ja ergonoomilise disainiga kogu päeva mugavuse tagamiseks. Nii nagu AirPods’id, ühendub AirPods Pro võluväel Su Apple’i seadmetega. Ja nad on valmis kasutamiseks niipea kui need karbist välja võtad.

Aktiivne mürasummutus
Uskumatult kerged, mürasummutavad AirPods Pro kõrvaklapid blokeerivad keskkonnamüra, et saaksid muusikale keskenduda. AirPods Pro kasutab mürasummutamiseks kahte mikrofoni – väljapoole suunatud ja sissepoole suunatud mikrofoni, et saavutada tipptasemel mürasummutus. Aktiivne mürasummutus kohandub pidevalt Su kõrva geomeetriaga ja kõrvaotste sobivusega, vaigistades maailma, et saaksid end muusika, podcastide ja kõnedele pühendada.

Transparency režiim
Lülitu transparency režiimile ja AirPods Pro laseb väljast heli sisse, võimaldades kuulda Su ümbrust. Välja- ja sissepoole suunatud mikrofonid võimaldavad AirPods Pro-l tühistada silikoonotste heliisolatsiooni, et helid kõlaksid ja tunduksid loomulikud, näiteks siis, kui räägid inimestega. Ja Conversation Boost hõlbustab inimeste kuulmist näost näkku vesteldes mürarikkas keskkonnas, keskendudes AirPods Pro-d inimesele, kes räägib otse teie ees.

Kohandatav sobivus
AirPods Pro istuvad ideaalselt igas kõrvas tänu kolme erineva suurusega silikoonpatjade abil. Tänu spetsiaalsele disainile sobivad need ideaalselt Sinu kõrva kujuga, kinnitades kõrvaklapid oma kohale ja luues erakordse tihendi suurepärase mürasummutuse tagamiseks.

MagSafe laadimiskarp
MagSafe laadimiskarp tagab rohkem kui 24-tunnise aku kasutusaega. Kui on aeg laadida, aseta karp MagSafe laadijale või juhtmevabale laadimisalusele ja laske sellel taas täis laadida. Ja kui oled juhtmevabast laadijast eemal, saad laadimiseks kasutada Lightning-pesa.

Hämmastav helikvaliteet
Eritellimusel disainitud madala moonutusega draiver tagab võimsa bassi. Ülitõhus suure dünaamilise ulatusega võimendi loob puhta, uskumatult selge heli, pikendades samas ka aku kasutusaega. Kohanduv EQ häälestab muusika automaatselt kõrva kujuga, et tagada rikkalik ja ühtlaselt kvaliteetne kuulamiskogemus.

Veelgi maagilisem
Apple’i disainitud H1 kiip pakub uskumatult väikest latentsusaega. Puutetundlik sensor hõlbustab muusika ja kõnede juhtimist ning aktiivse mürasummutuse ja transparency režiimi vahetamist. Siriga sõnumite kuulamine annab võimaluse lasta Siri’l Su sõnumeid AirPods’ide kaudu ette lugeda. Heli jagamise abil saad muusikat ka sõbra AirPods’idesse jagada – nii saate koos mängu mängida, filmi vaadata või muusikat kuulata.

Lisainfo

Värvus

Valge

Ilmastikukindlus

Kaal (g)

Komplekti sisu