Apple iPad Pro 11″ 128GB WiFi + 4G, space gray (2021)

1.376,16

Ainult 1 laos

Tootekood: 2108279 Kategooriad , ,

Kirjeldus

iPad Pro ja M1. Võimas paar.
M1 kiip teeb iPad Pro oma klassi kiireimaks seadmeks. iPad Pro on loodud M1-kiibi uuel tasemel jõudlust silmas pidades ja kasutab täiel määral ära tehnoloogiaid nagu arenenud pildiprotsessor ja ühismäluarhitektuur. Ja tänu võimsa M1-kiibi uskumatule energiatõhususele kestab õhukese ja kergesti kaasaskantava iPad Pro aku kogu päeva.

Kiirem jõudlus ja graafika.
8-tuumaline M1 töötab kuni 50% kiiremini. Ja M1 kiibil on oma esmaklassiline 8-tuumaline graafika­protsessor, mis kiirendab iPad Pro graafikajõudlust kuni 40%. Nii et saad koostada keerukaid liitreaalsusmudeleid, mängida konsoolikvaliteediga mänge kiirel kaadrisagedusel ja palju muud.

11-tolline Liquid Retina ekraan. Kompaktne kaunitar.
11-tollise iPad Pro imekaunis ja kompaktses Liquid Retina ekraanis peitub hämmastav tipptehnoloogia.2 Nagu ProMotion, True Tone, P3 lai värvigamma ja ülivähene peegelduvus, tänu millele näib kõik sujuv ja imekaunis.

Kaamerad. Sa pead seda nägema.
iPad Pro 12 MP anduriga ja 122-kraadise vaateväljaga uus ülilainurkkaamera sobib FaceTime’i kõnede ja uue Center Stage funktsiooni jaoks nagu valatult. Samuti jäädvustad sellega portreerežiimis ägedaid selfisid. Ja koos TrueDepth-kaameraga avab see iPad Pro turvaliselt Face ID abil.

Center Stage.
Uhiuus Center Stage funktsioon kujundab ülilainurkkaamera ja masinõppe abil sinu videokõned põhjalikult ümber. Kui liigud, järgib kaamera sind automaatselt ja hoiab sind kaadri keskel. Kui kõnega ühineb või sellest lahkub keegi teine, siis vaateväli avardub või kitseneb. Center Stage’i abil pakuvad FaceTime ja muud videokõnerakendused sulle veelgi kaasahaaravamaid elamusi.

LiDAR.
LiDAR-skanner mõõdab, kui kiiresti peegeldub valgus esemetelt tagasi, ja koostab selle põhjal mis tahes ruumi sügavuskaardi. See on aluseks näiteks kaasahaaravatele liitreaalsuselamustele. Lisaks teeb see koostööd võimsa pildiprotsessoriga, et hämaruses pilti ja videot täpsemalt teravustada ning jäädvustusaega lühendada.

Thunderbolt liides. Läheb tegudeks.
Võimsad vahendid loominguks. Uus Thunderbolt on iPadi kõigi aegade kiireim ja mitmekülgseim liides. See töötab olemasolevate USB‑C-pistikutega, mis tähendab, et saad kasutada laia valikut spetsiaalselt iPadi jaoks loodud tarvikuid, nagu kiireid väliseid mäluseadmeid, ekraane ja dokke. Liiguta hiigelsuuri andmekogusid või kasuta 6K-täislahutusvõimega Pro Display XDR ekraani.

Magic Keyboard. Apple Pencil. Lõputult võimalusi.
Apple Pencil, Magic Keyboard ja Smart Keyboard Folio rikastavad iPad Pro kasutusvõimalusi veelgi enam. Joonista meistriteos, tee märkmeid või pane kokku äriplaan. Mitmekülgsed tarvikud päästavad valla nii sinu tööviljakuse kui ka loovuse.

iPadOS. Eriliselt sujuv opsüsteem.
Lihtne kasutada. Lihtsalt iPad. iPadOS on ehitatud samale võimsale vundamendile kui iOS, kuid on samas ka selle edasiarendus. Siin on kasutuskogemus, mis on loodud spetsiaalselt iPadi jaoks, pidades silmas erinevaid viise, kuidas seda kasutada saab, olgu see siis puudutades, pliiatsiga, klaviatuuriga või puuteplaadiga. Ja iPadOS 14 annab su käsutusse veel rohkem võimalusi, näiteks saad kopeerida ja kleepida käsikirjas märkmed tekstina.

Lisainfo

Bränd

Apple