Apple iPhone SE 2022 128GB (PRODUCT)RED

747,00

 • iOS 15 operatsioonisüsteem
 • 4,7″ Retina HD LCD ekraan
 • 12 MP lainurkkaamera
 • 128 GB sisemälu
 • 5G mobiilne internet

Ainult 1 laos

Tootekood: 2614605 Kategooria

Kirjeldus

 • Apple iPhone SE 2022 on täiesti uus järeltulija iPhone SE-le.

Kiirus käib nimega kaasas.
iPhone SE südameks on sama supervõimas A15 Bionic kiip, mille leiab mudelist iPhone 13. A15 Bionic kiip muudab tõhusamaks kõik, mis teed. Rakenduste laadimine käib imekiirelt ja ühtlaselt ning saad nautida ülimalt sujuva graafikaga mänge.

Kuni 1,2x kiirem graafikajõudlus võrreldes iPhone SE (2.põlvkond)
A15 Bionic kiip annab lisajõudu isegi täiustatud fotofunktsioonidele, mis muudavad imekauniks sinu jäädvustuse iga osa — näod, paigad ja kõik muu.

Suurepärane aku kestvus.
Akutäiustuste, ülimalt tõhusa kiibi ja iOS 15 kombinatsioon muudab aku märksa kestvamaks. Laadimiseks aseta iPhone SE juhtmeta laadijale. Või ühenda vähemalt 20 W adapteriga, mis laeb su seadme nullist kuni 50 protsendini vaid 30 minutiga.

5G nüüd mudelis SE

 • Kiirem allalaadimine.
 • Kiirem voogedastus.
 • Kiiremad mängud.
 • Vähem viivitust.
 • Rohkem lõbu.

5G muudab kiiremaks kõik, alates reaalajas voogedastusest ja mitme mängijaga mängudest kuni videojagamiseni välja. FaceTime’i HD-kvaliteediga kõned ja SharePlay on sujuvad ja ühtlased ka siis, kui oled liikvel. Ja kui kogu seda kiirust vaja pole, lülitub iPhone SE aku säästmiseks režiimile. A15 Bionic kiibi võimsus ja kiire 5G-ühendus pakuvad sulle kõike vajalikku veel paljudeks aastateks.

Kukkumine ja pritsmed pole probleem.
Tänu vastupidavale disainile ja kõige tugevamale klaasile, mis nutitelefonide jaoks loodud. iPhone SE puhul pole lugu, kui selle peale satub vett, limonaadi, kohvi, teed või mahla. Ka veidike tolmu pole probleem.

Kaamera, millega kõik klikib.
Pildi jäädvustamine käib nutikalt. A15 Bionic kiip teeb taustal kõik vajaliku, et su fotod näeksid suurepärased välja. Näiteks viimistleb Smart HDR 4 automaatselt kontrastsust, valgust ja kuni nelja inimese nahatoone, tuues esile igaühe parimad küljed. Keskmises ja väheses valguses analüüsib Deep Fusion mitut eri säriga kaadrit pikselhaaval. Nii on lõpptulemusel hästi näha ka kõige peenemad detailid, tekstuurid ja mustrid

Kui sead oma stiili paika, on iga foto sinu nägu.
Anna oma kaamerale fotostiilide abil juhiseid. Vali näiteks soe või külm ilme ja iPhone SE rakendab need kohandused valikuliselt, säilitades taeva ja nahatoonide loomupärase moe. Nii saad automaatselt just sellised fotod, nagu soovid.
Portreerežiim udustab kunstipäraselt tausta ja suunab tähelepanu sellele, mis on sinu foto keskmes. Portreevalgustus võimaldab enne või pärast jäädvustamist valida kuue loomingulise efekti vahel, nende seas Stage Light või High-Key Light Mono.

Vähene valgus. Võrratud videod.
Lase käia, las kaamera filmib. iPhone SE täiustatud videofunktsioon jäädvustab erakordse detailsuse, sealhulgas kontuurid, varjud ja heledad alad ka siis, kui päike on juba loojunud.

 • Retina HD-ekraanil näeb kõik välja imeliselt terav, särav ja värviküllane.

Tuttav ja kodune kodunupp.
Touch ID on kiire, lihtne ja turvaline viis avada telefon ning logida sisse rakendustesse. Seda saad kasutada ka Apple Payga, et teha veebioste ja käia toidukaupluses pangakaarti välja võtmata.

Apple iOS 15.
Võimsad funktsioonid täna ja tulevikus.
Jaga FaceTime’is filme, muusikat või muud, mis su ekraanil on. Puuduta pildis olevat teksti, et kiiresti saata kiri, helistada või hankida juhiseid. Funktsioonidele ja turvalisusele ilmub jooksvalt uuendusi, nii et su iPhone muutub pidevalt paremaks. Ja tundub alati uus

Lisainfo

Värvus

Punane

Korpuse materjal

Ilmastikukindlus

Töötemperatuur

Mudel

Komplekti sisu

Kompass

NFC

FM raadio

Muu