Apple Smart Keyboard Folio iPad Pro 11″ / iPad Air (4th gen) SWE

259,08

Ainult 1 laos

Tootekood: 2144569 Kategooria

Kirjeldus

Täismõõdus klaviatuur. Esi‑ ja tagakülje kaitse.
Uus Smart Keyboard Folio pakub suurepärast kirjutamiskogemust millal iganes Sul seda vaja on. See vastupidav ja kerge ümbris kaitseb Sinu 11-tollise iPad Pro või Air (4th gen) nii esi- kui ka tagakülge. Lihtsalt kinnita see iPad’i külge ja asu kirjutama.

Tagab mugava trükkimise igal pool.
Smart Keyboard Folio kinnitub magnetiga iPad’i tagaosa külge. See kaitseb esi- ja tagakülge liikvel olles. Kui Sul on vaja klaviatuuri kasutada, voldi lihtsalt esikülg lahti.

Lihtne ja mugav disain.
Smart Keyboard Folio kinnitub magnetiga iPad’i tagaosa külge, tagades seeläbi täiusliku kaitse. Esikaant saab kasutada mugavalt klaviatuurina – kirjutamiseks voldi see lihtsalt lahti.

Tuttavad otseteed Sinu käes.
Kasutades ekraanil olevat otseteeriba, piisab paksu, kursiivis või allakriipsutatud teksti tippimiseks​ ning kopeerimiseks-kleepimiseks vaid paarist puudutusest. Kasuta kiirklahve, et rakenduste vahel liikuda, kuvada otsingufunktsiooni ja teha palju muud. Samuti saad kasutada rakendustesse sisseehitatud otseteid. Rakenduse otseteede vaatamiseks vajuta ja hoia all klahvi Command.

Ühildub ühe liigutusega.
Smart Keyboard Folio sisaldab uuenduslikke tehnoloogiaid, mis vabastavad Su lülititest, pistikutest ja sidumistest. Lihtsalt ühenda klaviatuur ja hakka kirjutama. Kui klaviatuuri eemaldad, kuvatakse automaatselt ekraaniklaviatuur.

Klaviatuuril on SWE paigutusega klahvistik.

Lisainfo

Bränd

Apple