Bose juhtmevabad kõrvaklapid QC45, valge

451,68

Laos

Tootekood: 2309781 Kategooria

Kirjeldus

  • Tipptasemel mürasummutus
  • Aware režiim keskkonna kuulmiseks
  • HiFi heli
  • Kerge mugavus
  • Müraeemaldusega mikrofon
  • Aku kestab kuni 24 tundi

Ikooniline vaikus. Mugavus. Ja heli.
Sa tunned seda kohe, kui need pähe paned. Pehmed, mugavad kõrvapadjad katavad kõrvad üleni ning sulevad Sind muusikamaailmasse. Seejärel keera lülitit ja siuh – maailm hääbub ja muusika algab. Originaalsed mürasummutavad kõrvaklapid on tagasi, parema tipptasemel mürasummutusega (pluss uue Aware režiimiga), muljetavaldavalt kerged materjalid esmaklassilise mugavuse tagamiseks ja patenteeritud akustiline tehnoloogia sügava ja selge heli jaoks. Bose QuietComfort® 45 kõrvaklapid tasakaalustavad ideaalselt vaikust, mugavust ja heli.

Tundub maagiline. Kuid see pole maagia.
Kõik algab Bose Acoustic Noise Canceling™ tehnoloogiast, mis on rohkem kui 50-aastase uurimistöö tulemus. Välismüra pidevaks mõõtmiseks, võrdlemiseks ja sellele reageerimiseks on kõrvaklappidesse peidetud palju pisikesi mikrofone. Välismüra tühistatakse vastupidise signaaliga, mille tulemuseks on vähem müra ja rohkem muusikat. Kasuta vasakpoolsel kõrvaklapil olevat nuppu, et valida vaikse režiimi täielik mürasummutus või Aware režiim, et kuulda oma ümbrust.

Veel muusikat. Ja teadlikkust.
Aware režiim laseb välismaailma sisse mikrofonidega, mis võtavad ümbritsevad helid vastu ja esitavad neid loomulikult kõrvaklappide kaudu. See on Sinu muusika ja Sinu keskkond samal ajal. Nii kuuled kõike, mida vaja, kuid palju tasakaalukamal helitugevusel.

Sinu muusika. HiFi.
Muusika, taskuhäälingusaated ja videod. Sisu, mis Sulle meeldib. Seetõttu on Bose loonud QC45 kõrvaklapid ainulaadse tehnoloogiaga nagu TriPort akustiline arhitektuur ja helitugevusega optimeeritud aktiivne EQ, et tagada HiFi heli.

Patenteeritud TriPort konstruktsioon lisab helile sügavust ja täiust – seda kõike kõrvaklappide korpust suurendamata. Nii saad parema heli väiksematest, kergematest ja mugavamatest kõrvaklappidest. Lisaks suurendab helitugevusega optimeeritud aktiivne ekvalaiser kõrgeid ja madalaid toone, et säilitada sama täpne jõudlus – olenemata sellest, kui valjult või vaikselt armastad muusikat kuulata. Helitugevuse vähendamisel jääb bass ühtlaseks ja muusika on selle sisselülitamisel endiselt selge.

Mugavus detailides
Uskumatu kuulamiskogemus nõuab sobivat mugavust. QuietComfort® kõrvaklapid pakuvad selles osas jätkuvalt tõelist kvaliteeti, keskendudes kõikidele pisiasjadele. Näiteks siledad voltideta padjad ja luksuslik kunstnahk. Sa võid nende kandmise peaaegu unustada isegi pärast tundide pikkust kuulamist.

  • Löögikindel – klaasiga täidetud nailon tugevdab peatuge, et kaitsta kukkumise eest ja säilitada oma kuju.
  • Iga pöördepunkt on konstrueeritud valatud metallist hingega, nii et need jäävad tugevaks ja vastupidavaks.
  • Luksuslik kunstnahk kõrvaklappide patjadel ja peatoe ülaosas tagab mugavuse kogu päevaks.

Selgemad vestlused. Sees ja väljas.
Neljanda välise mikrofoni lisamisega ületab QC45 kõrvaklappide täiustatud hääletuvastus konkurentsi. Need kõrvaklapid eraldavad ja keskenduvad Su häälele, samas kui müra eemaldav algoritm filtreerib keskkonnaheli, et tagada selgemad vestlused. See kõik toimub reaalajas, tagades kindlustunde, et Su hääl kõlab selgelt isegi tuulistes ja mürarikastes tingimustes.

Kuula kauem
QuietComfort® 45 kõrvaklapid annavad Sulle rohkem muusikanaudingut kui nende eelkäija – 24 tundi* ühe laadimisega. Piisavalt, et vaikust ja muusikat jätkuks isegi kõige pikema päeva kestel. Ja need laevad taas täis USB-C kaudu kuni 2,5 tunniga. Kiire 15-minutiline laadimine annab samas kuni 3 tundi kuulamisaega. Või ühenda kaasasolev helikaabel, et juhtmega režiimis veelgi kauem kuulata.
*Aku testimise viis läbi Bose, aktiivne mürasummutus sisse lülitatud ja pidevas heli taasesitamises 50% helitugevusega. Aku tööaeg põhineb tavalisel kasutamisel ja võib sõltuvalt kasutusest erineda.

Lisainfo

Bränd

Bose