Boya mikrofon BY-DM500 Studio

169,20

Laos

Tootekood: 2409455 Kategooria:

Kirjeldus

  • Profitasemel mikrofon taskuhäälingute ja stuudiosalvestuse jaoks
  • Kardioid salvestusmuster
  • Vastupidav täismetallist konstruktsioon
  • Ei vaja toiteks täiendavaid patareisid ega Phantom Power’it
  • Sobib suurepäraselt vokaali ja instrumentide lähisalvestuseks
  • Komplektis vahtplastist tuulekaitse

Boya BY-DM500 on dünaamiline mikrofon, mis pakub eetrikvaliteediga heli vokaali ja instrumentide salvestamiseks ning sobib ideaalselt saadete, taskuhäälingute, dublaaži, stuudiosalvestuse ja muu jaoks.

BY-DM500 mikrofon ühendab endas dünaamilise kasseti ja kardioid salvestumustri. See salvestab kvaliteetset heli tõrjudes samas soovimatu taustmüra. Laia (20–20 000 Hz) sagedusvahemikuga BY-DM500 jäädvustab rohkem detaile vokaalides ja instrumentides ning pakub rikkalikku tasakaalustatud heli.

Komplekti kuuluv eemaldatav vahtplastist tuulekaitse ja sisemine popfilter vähendavad valje sulghäälikute helisid. Mikrofoni metallkorpus on ühtaegu tugev ja vastupidav, aga talub suurepäraselt ka signaali häireid.

BY-DM500 mikrofoni on uskumatult lihtne kasutada. Sellel on reguleeritav kinnitusklamber ning seda saab hõlpsalt kinnitada aluse või poomi külge (ei kuulu komplekti). Ühenda mikrofoni veel välise seadmega XLR-kaabli kaudu (ei kuulu komplekti) ning oledki salvestuseks valmis. Kuna tegemist on dünaamilise mikrofoniga, ei ole mikrofoni toiteks vaja lisapatareisid ega 48 V Phantom Power’it.

Lisainfo

Bränd

Boya