Canon fotoprinter Selphy Square QX10, roosa

220,56

Laos

Tootekood: 1617465 Kategooria:

Kirjeldus

Sinu kandiline kaasaskantav printer
Kompaktne ja mugav kvaliteetne Selphy Square QX10 sobitub ideaalselt Sinu ellu.

Jaga oma kirge ka teistega – ilusad ja väärtuslikud väljatrükid
Prindi värvi- ja detailirohkeid 68 × 68 mm (2,7 × 2,7 tolli) pilte otse oma nutitelefonist ning naudi kvaliteetset värvisublimatsiooni, mis tagab erksad ja kuni 100 aastat püsivad värvid.

Detailirohked ja erksavärvilised kvaliteetsed väljatrükid
Säilita oma olulisi mälestusi värvi- ja detailirohketel kvaliteetsetel väljatrükkidel ning lisa neid albumitesse, tahvlitele või kuhu iganes mujale. Need kestavad kuni 100 aastat.

Alati valmis
Tänu Wi-Fi ühenduvusele saab Selphy Square QX10 fotoprinterit kasutada igal pool ja igal ajal. Nii oled alati valmis, et luua oma erilistest hetkedest ilusaid väljatrükke.

Prindi uuele paberile 2,7 × 2,7 tolliseid väljatrükke
Selphy Square QX10 prindib suuri 68 × 68 cm (2,7 × 2,7 tolli) pilte, kasutades selleks kvaliteetset paberit, millel on ka vaba ääris, kuhu saad olulisi märkmeid lisada.

Ühenda rakendusega Selphy Photo Layout
Prindi läbi Canoni tasuta rakenduse Selphy Photo Layout, kus saad oma fotosid eelnevalt töödelda, kasutades selleks templeid, filtreid, ääriseid, teksti, pilte ja küljenduse võimalusi.

Saadaval neljas värvitoonis
Vali värv, mis vastab Sinu stiilile ja maitsele, ning haara Selphy Square QX10 kaasa, et printida ka liikvel olles.

Tindi- ja paberikomplektid
Selphy tindi- ja paberikomplektid sisaldavad just nii palju tinti ja paberit, nagu on vaja soovitud hulga fotode printimiseks. Nii saad mõlemad ühe lihtsa sammu abil välja vahetada.

Lisainfo

Bränd

Canon