Canon tindiprinter PIXMA TS9550, must

  • Võimekas kõik-ühes tindiprinter
  • Toetab ka A3 formaadis printimist
  • Nutiseadmest printimise võimalus
  • Praktiline puuteekraan
  • Stiilne ja kompaktne disain
Kategooria:

Kirjeldus

Kõik-ühes A3-printer kodukontorisse või käsitööhuvilisele
A3-võimekuse ja lihtsa juhtmevaba ühendusega PIXMA TS9550 seeria võimaldab printida professionaalseid dokumente ja teisalt rakendada oma käsitööhuvi.

Kompaktne A3-lahendus
See kompaktne kõik-ühes printer pakub ääristeta A3-printimist, sobides oma suuruse tõttu ideaalselt kodukontoritesse.

Nutikas mitmete ühendusvõimalustega seade
Rakendusega Canon PRINT saate hõlpsalt printida, skännida ja kopeerida oma nutiseadmetest ning tänu Apple AirPrinti (iOS) või Mopria (Android) toele saate printida ka lisarakendusi installimata.

Vabastage oma loomingulisus
Kasutage printeri 45 sisseehitatud mustrimalli, et disainida oma ajaleheväljalõigete albumit või luua ise pakkepaberit. Tutvuge Creative Parki kunstikataloogide ja -mallidega ning avastage origami kunst. Rakendage oma loomingulisust, kasutades Canoni rakendust Easy-PhotoPrint Editor, mis on saadaval nii iOSi kui ka Androidi jaoks.

Erakordne kvaliteet
Tänu Canoni fotomeediale, FINE-tehnoloogiaga prindipeale ja viiele eraldiseisvale tindimahutile saate toota professionaalseid dokumente ning detailirohkeid fotosid, mis kestavad albumis kuni 100 aastat.

Looge ise vahvaid küünekleepse
Kaunistage oma küüsi, kasutades Canoni ainulaadset küünekleepsude jaoks mõeldud prindimaterjali ja rakendust. Viimane tuleb koos 200 disainiga (uued disainid lisanduvad igal aastal), lisaks võite kasutada oma fotosid!