DJI Mavic 3 Cine Premium Combo

6.165,48

  • Täielikult stabiliseeritud Hasselblad topeltkaamera
  • 20-megapiksline 4/3″ CMOS sensor
  • 12-megapiksline 28-kordse suumiga lisakaamera
  • 5.1K Apple ProRes 422 videosalvestus ja 1 TB SSD
  • Lennuaeg kuni 46 minutit

Ainult 2 laos

Tootekood: 2362649 Kategooria

Kirjeldus

Jäädvustage hämmastavaid pilte legendaarse Hasselbladi kaameraga ja nautige sujuvat lendu koos mitmesuunalise takistuste tuvastamisega. Iga Mavic 3 täiustus seab aerofotograafia jaoks kõrgemad standardid.

Vana legend, uus peatükk
Ikooniline Rootsi kaubamärk Hasselblad kavandas ja ehitas L2D-20c kaamera just DJI Mavic 3 jaoks, integreerides professionaalse kvaliteediga 4/3-tollise CMOS sensori uskumatult kompaktsesse korpusesse. Rangeid Hasselbladi standardeid rakendatakse nii riistvara jõudlusele kui ka tarkvaraalgoritmidele, mis viivad pildikvaliteedi täiesti uuele tasemele.

Hasselblad Natural Color Solution
Mavic 3 droonil on Hasselblad Natural Color Solution, mis on aastakümnete pikkuse fotograafiakogemuse kulminatsioon, mis tagab erksad ja loomulikud värvid lihtsa päästikule vajutamisega.

5,1K videosalvestus
Mavic 3 mitte ainult ei salvesta õhust videoid kõrge eraldusvõime ja kaadrisagedusega, vaid jäädvustab ka kuni 1 miljardi värvi 10-bitise D-Log värviprofiiliga. See annab loomulikumad taevavärvide gradatsioonid, säilitades rohkem detaile, et tagada järeltöötluses suurem paindlikkus.

Telekaamera
Aktiveerige uurimisrežiim, et avada Mavic 3 teine ​​kaamera – ainulaadne telekaamera, mis võimaldab teil vaevata oma kaadreid otsida ja planeerida. Kui stseenid või objektid on kaugel, kasutage telekaamerat sissesuumimiseks ja aja säästmiseks või salvestage kaugelt ilma subjekti häirimata.

Mitmesuunaline takistuste tuvastamine
Mavic 3 aitab teil nautida kokkupõrkevaba lendu, et saaksite keskenduda parimate võimalike võtete tegemisele. Mitu lainurknägemissensorit töötavad sujuvalt koos suure jõudlusega protsessoriga, et tajuda täpselt kõikides suundades esinevaid takistusi ja kavandada ohutu lennumarsruut, mis neid väldib.

Täiustatud RTH (return to home)
See värskendatud RTH funktsioon võimaldab Mavic 3-l automaatselt määrata optimaalse marsruudi tagasi oma kodupunkti ja seda kiiresti täita. Olenemata sellest, kas funktsioon on kasutaja aktiveeritud või signaali kadumise tõttu käivitatud, saab Mavic 3 piisavate valgustingimuste korral hõlpsasti turvaliselt kodupunkti naasta.

Pikendatud lennuaeg
Tehke kõik sammud alates lennumarsruudi planeerimisest kuni kompositsioonini ja salvestage isegi timelapse video – seda kõike ühe lennu ajal. Võrreldes eelmise põlvkonnaga on Mavic 3 tuuletakistus paranenud 35%. Samuti kasutab see suurema energiatõhususega mootoreid ja propellereid koos suure võimsusega akuga, mis pikendab lennuaega 46 minutini.

Lisainfo

Komplekti sisu

Aku mudel

Mahutavus

Mahutavus (Wh)

Väljundpinge

Kaal

Töötemperatuur

Andmetihedus

Video lahutusvõime

Muud mõõdud

Vaatenurk

Katik

Säriajad

Teravustamine

Salvestusmeedium

Mälukaardi tüüp