DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC juhtpuldiga

1.208,04

 • 12-megapiksline 1/1,3″ CMOS sensor
 • Kaamera 90 kraadi vertikaalseks pööratav
 • Kaameral kiire f/1.7 objektiiv
 • Allpoolne takistushoiatus
 • Lennuaeg kuni 38 minutit

    Laos

    Tootekood: 3279041 Kategooria:

    Kirjeldus

    DJI Mini 3 on kompaktne ja ülikerge kaameraga droon, mis on seikluseteks valmis. Sellel on pikem aku tööiga ja vapustav 4K HDR-video, et jäädvustada elutruid värve ja detaile ning millel on lõbusaid funktsioone, nagu tõeline vertikaalne pildistamine, et luua fantastilisi kaadreid sotsiaalmeedia jaoks. Olgu selleks siis rannas jalutamine, nädalavahetuse mini-reis või kuu aega kestev roadtrip – oled valmis jäädvustama igat momenti.

    Võta põnevus endaga kaasa

    Kokkupandava disaini ja alla 249 grammi kaaluga DJI Mini 3 muudab drooni kaasavõtmise kotis või isegi taskus lihtsaks.

    Pikemad lennud

    Loobu aku tühjenemisest ning tõuse enesekindlalt ja südamerahuga õhku.
    DJI Mini 3 on kaasas standardne Intelligent Flight Battery, mis tagab maksimaalse lennuaja kuni 38 minutit.

    Muuda oma kujutlusvõime elavateks kujutisteks. Lase värvidel lennata

    Salvesta silmipimestavas 4K HDR-is elutruude värvidega nii päeval kui öösel. DJI Mini 3 kaamera on varustatud 1/1,3-tollise CMOS-sensoriga, millel on ISO ja HDR-tehnoloogia.
    Päevasel ajal jäädvusta esiletõstetud ja varjude detaile nüansirikkamate visuaalsete tulemustega läbi suurema sügavuse. Jätka selgelt ja elavalt jäädvustamist, isegi kui päev muutub ööks.

    Kõik on üksikasjades
    Kaamera f/1,7 objektiiv ja suurem 2,4 μm 4-ühes pikslit salvestavad selgeid detaile ja pakub erakordset kujutist isegi vähese valgusega tingimustes. Ja 4x suurendusega saad avastada kaugemalt ja uurida välja lokatsioone enne, kui jäädvustama hakkad!

    Tõeliselt vertikaalne

    Olenemata sellest, kas tegemist on kõrguva lopsaka puu või kõrge hoonega, koosta oma kaader esteetiliselt
    ja hoia kõik kaadris. Uuenduslik gimbali disain võimaldab kaameral teha lainurkallatust. Kiire üleminekuga tõelisele vertikaalsele pildistamisele – põgusast võttest saab sotsiaalmeedia jaoks valmis rabavaks kunstiteoseks.

    Maksimaalne mõju, minimaalne pingutus
    DJI Mini 3-ga saad mõne sekundiga täiustatud võtteid vaid ühe puudutuse QuickShotidega, nagu Dronie, CircleHelixRocket ja Boomerang. Saad tulemused sama kiiresti oma mobiilseadmesse salvestamiseks või jagamiseks saata QuickTransferiga.

    See on briis
    Tuulised rannajooned või mägede orud? Pole probleemi. DJI Mini 3 lendab sujuvalt ja püsib tuultes mis on kuni 10,7 m/s kiired. DJI O2 digitaalse videoedastusega saad nautida maksimaalset lennuulatust kuni 6 km ja võimast ühendusesegamise vastast võimet.

    Ole seal, kus on rahulik
    Kõrgel on veel palju näha; veendu, et saad selle kõik. Panorama toetab 180°, lainurk- ja sfäärilised panoraamfotosid, mis sisaldavad hämmastavalt palju sisu igas kaadris.

    Lisainfo

    Nutiseadme rakendus

    Sobivad operatsioonisüsteemid

    Aku tüüp

    Toiteallikas

    Laadimine

    Video salvestusvorming

    Andmetihedus

    Video lahutusvõime

    Vaatenurk

    Salvestusmeedium

    Mälukaardi tüüp