///Elektriline tõukeratas Inokim Ox Super

Elektriline tõukeratas Inokim Ox Super

1.899,99

Alates 50€ tasuta saatmine

  • Done Tekst 1
  • Done Tekst 2
  • Done Tekst 3
Tootekood: 1802Kategooria

Kirjeldus

Elektrilised tõukerattad on tänapäeval linnades liikumiseks üks efektiivsemaid viise. Võrreldes autoga on elektritõuksiga linnas liikumine kuni 50 korda säästlikum. Ei pea muretsema ummikute ega parkimise pärast, vaid saab kulgeda muretult punktist A punkti B. Pikalt on turul valitsenud nõudlus kergete ja kompaktsete tõukerataste järele, kuid nüüd on see asendunud sooviga omada kiiret, pika kilometraažiga ning töökindlat tõukeratast.

See sai ajendiks tuntud tõukerataste tootjale Inokim, arendamaks välja uut mudelit Inokim OX. See on tõukerataste seas “SUV” ehk nö elektriliste tõukerataste maastur, mis on valmis tööd rügama nii linnas, asfaldil kui ka metsateel.

Tagumise ratta sees pesitsev 800W mootor ja võimas liitium-ion aku võimaldavad OX Superil jõuda kiiruseni 45KM/h ja sõiduulatuseni kuni 80KM. Selline tõukeratas oma omanikku juba häbisse ei jäta.

Tagumise ratta disainimisel saadi inspiratsiooni reaktiivmootorist, et rõhutada OX’i jõudu.

OX’i vedrustust tehes leiutati selleks täiesti uus reguleeritav süsteem, mis ka patenteeriti. See süsteem võimaldab muuta vedrustuse asendit: kõrgemale tõstes on sõit pehmem (halva pinnase korral) ning madalamale lastes on tõukeratas stabiilsem ja sobilikum suuremate kiiruste jaoks. Ühel küljel asuv vedrustus on eriline nii kujult kui ka värvilt.

OX’i disain ja väljanägemine on inspireeritud praegusest trendist automaailmas ja peegeldavad tema unikaalseid sõiduomadusi.

Inokim OX Super on suurema akuga versioon Inokim OX Hero’st

Inokimide spidomeetri ekraan ja elektrooniline gaasihoob on üks kõige mugavamaid kogu tõukerataste maailmas. Erinevalt teistest tõukeratastest, millel asub gaasihoob nimetissõrme all, on Inokimi arendusmeeskond viinud selle pöidla alla. See välistab kogemata piduri ja gaasi segamini ajamise ja on üldiselt loogilisemas kohas.  LCD ekraanilt on näha kiirus, odomeeter, käik, trip ja aku olek. Samuti on võimalik kolme nupu ja ekraani abil muuta järgmiseid seadeid: püsikiiruse hoidja, millal gaas aktiveerub (kas kohe vajutades, või peab esimese lükke ise tegema), automaatne välja lülitamine (kui mingit aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus.

Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.