Fitbit Charge 5, black/graphite

194,88

  • Integreeritud GPSi ja pulsianduriga aktiivsusmonitor
  • Igapäevane aktiivsuse, tervise & une jälgimine
  • Telefoni märguanded & isiklikud meeldetuletused
  • 20+ treeningrežiimi & automaatne treeningu tuvastus
  • Kuni 7 päeva kestev aku

Laos

Tootekood: 2292174 Kategooria:

Kirjeldus

Üliodavate ja lihtsate aktiivsusmonitoride kõrval paistab kvaliteetne Fitbit Charge 5 hästi välja. Pikk rida tervisefunktsioone peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma kasutaja, kuigi mõne eest peab lõpuks maksma. (ajakiri “DIGI”, jaanuar 2022)

Sisseehitatud GPS
Tänu integreeritud GPS-ile saad igal välitreeningul täpse info oma treeningu tempo ja läbitud vahemaa kohta ning näha läbitud marsruuti ka kaardil.

24/7 südame löögisageduse jälgimine
Charge 5 kasutab kõige uuemaid Fitbiti sensoreid ja algoritme, mis aitavad Sul oma südame järgi treenida.

Aktiivtsooni minutid
Saa soovitud tulemused igast treeningust. Aktiivtsooni minutid jälgivad Sinu pulssi, et suunata Sind soovitud intensiivsustasemeni ja selle juures hoida.

Treeningu intensiivsuskaart
GPS treeningute järel kuvab võru kaardil marsruudile lisaks treeningu intensiivsust. Uuri lähemalt, kuidas Su tempo või pulss treeningu eri lõikudes muutus.

20 treeningrežiimi
Vali 20 režiimi seast omale sobiv treening. Treeningu kestel saad näha andmeid, mille abil hoida tempot või säilitada pulssi soovitud alas.

SmartTrack
Ära muretse, kui oled unustanud treeningu alguse märkida – automaatne treeningu tuvastus võimaldab Sul treeninguid alustada ka ilma kella puutumata.

Igapäevane aktiivsuse jälgimine
Hoia silm peal astutud sammudel, läbitud vahemaal, põletatud kaloritel ja aktiivsetel minutitel, et näha, kuidas jõuad iga päevaga oma eesmärkidele lähemale.

Värviline ekraan
Uuri oma statistikat erksal ja hõlpsasti loetaval puuteekraanil, mis on päevavalguses kaks korda eredam kui Charge 4. Ekraani kaitseb tugev Corning Gorilla Glass 3.

Unefaasid ja uneskoor
Saa oma unekvaliteedist parem ülevaade, jälgides igapäevast uneskoori koos põhjaliku graafikuga erinevatest unefaasidest. Seejärel vaata, kuidas oma unekvaliteeti parandada ja ärgates veelgi erksam olla.

Nutikas äratus
Tunne end veelgi puhanumana koos vaikse nutika äratusega – Charge 5 äratab Sind kergemast unefaasist õrnade vibratsioonidega ning seda pooletunnise ajavahemiku jooksul Sinu määratud äratusaja ümber.

Stressi haldamise tööriistad
Randmel oleva EDA (elektrodermaalse aktiivsuse) anduri abil saad näha, kuidas Sinu keha reageerib stressile. Saad hoida silma peal, kuidas trenn, uni ja teadveloleku harjutused aitavad parandada Sinu vaimset heaolu.

Tujude peegeldused
Jälgi oma emotsionaalset heaolu, määrates oma enesetunde taset rahulikust kuni stressirohkeni.

Naiste tervise jälgimine
Õpi oma keha veelgi paremini tundma Fitbiti rakenduse abil. Logi oma tsükli sümptomeid ja avasta oma tsüklites mustrid.

Personaliseeritud meeldetuletused
Aktiveeri isiklikud meeldetuletused, et parandada oma tervist ja meeleolu. Lase endale meelde tuletada vee joomist, õigel ajal magama minekut või trenniks aja leidmist.

Teavitused randmel
Charge 5 annab Sulle teada telefoni jõudvatest kõnedest, sõnumitest ja muudest teavitustest. Android nutitelefoniga ühendatult saad sõnumitele ka kiirelt otse võru ekraanilt vastata.

Kuni 7 päeva kestev aku
Charge 5 hoiab Sinu liikumisel, uneajal ja südametööl silma peal kuni 7 päeva järjest enne kui taas laadimist vajab. GPS-treeningul peab kell vastu 5 tundi järjest.

Alati aktiivne ekraan
Reaalajas treeningstatistika ja kellaaja nägemiseks piisab vaid ühest pilgust, kui oled aktiveerinud alati aktiivse ekraani funktsiooni.

Ujumiskindel disain
Charge 5 on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni. Võid seda muretult kanda basseinis, vihma käes, rannas ja mujalgi.

Mugav kellarihm
Charge 5 kellarihm on painduv ja loodud igapäevaseks kandmiseks. Lisaks on sel mugav kiirkinnitusmehhanism, mis teeb rihmade vahetamise oma ilme muutmiseks lihtsamaks kui kunagi varem.

Pooleaastane Fitbit Premium liikmelisus
Fitbit Charge 5 aktiivsusmonitoriga saad 6-kuulise Fitbit Premium liikmelisuse. Fitbit Premiumiga saad personaliseeritud nõuandeid, juhendatud treeninguid ja programme aitamaks parendada toitumist, uneharjumusi ja muud.

Lisainfo

Kaal 0,154 kg
Mõõtmed 9 × 4,5 × 15 cm
Värvus

Must

Rihma materjal

Ilmastikukindlus

Töötemperatuur

Komplekti sisu