Fitbit Sense 2, shadow grey/graphite

387,48

 • Tipptasemel tervisejälgimisega nutikell
 • Bluetooth helistamine, rakendused ja märguanded
 • Muusikarakendused & Fitbit Pay viipemaksed
 • Üle 40 treeningrežiimi ja integreeritud GPS
 • Toetab kiirlaadimist & aku kestab 6+ päeva

Laos

Tootekood: 3080845 Kategooria:

Kirjeldus

Fitbit Sense 2 nutikell õpetab, kuidas oma unerutiini paremaks teha ja kuidas stressiga paremini hakkama saada.

 • Stressi jälgimine
 • Vahendid parema une saavutamiseks
 • Mitmed tervisemõõdikud
 • Hoiab pilku peal südame tervisel
 • Aitab saavutada hea vormi
 • Sisaldab 6-kuulist Premium-paketti

Mõista stressi ning vähenda selle mõju
Parem uni. Paranenud meeleolu. Rohkem energiat. Stressi juhtimine Sense 2 abil aitab Sul seda saavutada. Tuvasta stressimustrid terve päeva kestva keha reaktsiooni jälgimise ja nutikate märguannetega, mis tuletavad meelde oma emotsioonide üle mõtiskleda. Proovi uusi stressijuhtimise viise juhitud hingamise, harjutuste, meditatsioonide ja muuga.

Mõista und paremini teaduse kaudu
Sense 2 aitab Sul saavutada unistuste unetunnid. Sleep Profile funktsioon analüüsib Su uneandmed iga kuu ja täpsustab, kuidas saad 10 peamise unemõõdiku põhjal oma und parandada. Kontrolli oma uneskoori, et saada teavet möödunud öö une kvaliteedi kohta ning vaadata Premiumiga kerge, sügava ja REM-une aega.

Häälesta oma kehale
Sense 2 koos Premium’iga aitab valgustada muutusi Sinu heaolus. Kontrolli oma Health Dashboard’i, ​​et näha südame löögisageduse kõikumisi, nahatemperatuuri kõikumisi, SpO2 ja palju muud. 90 päeva tervisetrende saate kasutada ka oma heaolu muutuste avastamiseks.

Kõik saab alguse südamest
Kasuta EKG-rakendust südamearütmia hindamiseks või lülita sisse ebaregulaarse südamerütmi märguanded, et hinnata oma südant paigal olles või magades. Südame löögisageduse jälgimine annab ülevaate Su unest, stressist, aktiivsusest ja muust samal ajal kui kõrge ja madala pulsi märguanded hoiavad südame löögisagedusel tähelepanelikult silma peal.

Treeni targemalt
Tee seda, misa armastad ja saa sellest rohkem kasu. Daily Readiness Score näitab, milliseks treeningtasemeks Su keha valmis on, sealhulgas aktiivse tsooni minuti eesmärki ja soovituslikke treeninguid. Salvesta 40+ treeningrežiimi ja kasuta sisseehitatud GPS-i, et jälgida reaalajas tempot ja vahemaad – isegi kuni 50 meetri sügavuses vees.

Suur pilt Sinu tervisest
Premium teenus kasutab Su keha andmeid, et paljastada Sinu ainulaadsed heaolumustrid. See ei piirdu sellega: saad ka isikupärastatud teadmisi, mis võimaldavad Sul teha paremaid valikuid, ning juurdepääsu treening- ja tähelepanelikkuse videotele.

Naiste tervise jälgimine
Logi oma tsüklit, registreeri sümptomeid, hinda ovulatsiooni ja näe oma tsükli mustreid.

Nutikad märguanded liikvel olles
Saa oma telefonist märguandeid, lae alla sadu rakendusi, maksa kontaktivabalt, kasuta sisseehitatud häälassistenti ning saada kiireid vastuseid ja häälvastuseid otse oma randmelt.

Maksa lihtsalt käed-vabalt
Maksa Fitbit Pay kontaktivabade maksetega poes või ühistranspordis, kus on viipemkased aktsepteeritud.

Küsi oma hääleassistendilt
Kasuta sisseehitatud Amazon Alexat, et esitada oma Fitbit nutikellale küsimusi, määrata äratusi, vaadata ilmateadet ja teha muud.

Rakenduses on see kõik olemas
Vaata oma statistikat, trende ja kogu oma edusamme ühes kohas Fitbiti rakendusega – lisaks pääsed juurde oma Premium-liikmesusele, et saada isikupärastatud juhiseid.

Aku kestab üle 6 päeva
Sense 2 jälgib Su tervise- ja aktiivsustatistikat üle 6 päeva, ilma et peaksid laadimise pärast muretsema. Lisaks saad nautida kiirlaadimist – 12-minutiline laadimine pikendab akukestvust terve päeva jagu!

Stiil ja mugavus
Sense 2 on peene ja õhukese korpusega, ümberdisainitud rihmakinnitustega, mis muudavad selle kandmise mugavaks terve päeva vältel ja isegi öösel. Kaasaegne disain, mis sobib randmele nii ärikohtumisel kui trennisaalis.

Lisainfo

Värvus

Must

Korpuse materjal

Rihma materjal

Ilmastikukindlus

Komplekti sisu

Kõrgusmõõtur

GPS

NFC