Fitbit Sense, lunar white/soft gold stainless steel

348,96

Laos

Tootekood: 1748599 Kategooriad ,

Kirjeldus

Fitbit Sense – aktiivsust ja tervist jälgiv nutikell, mis jälgib stressi, südame tervist, vere hapnikusisaldust, naha temperatuuri ja palju muud.

Vähem stressi
Fitbit Sense sisse on pakitud EDA sensor, mis tuvastab elektrodermilist aktiivsust, mis võib viidata keha stressireaktsioonile. Uuri stressigraafikut ja trende, et mõista, mis Sinus stressi tekitab ja luua harjumusi, mis stressi vähendaksid.

Südame tervis
Fitbit Sense jälgib Sinu südame tervist kasutades EKG rakendust* tuvastamaks südame rütmihäireid. Kell annab märku, kui Su pulss liiga kõrgeks või madalaks läheb.
* Funktsioon ei ole veel Eestis saadaval.

Naha temperatuur – rohkem kui lihtsalt number
Temperatuur võib Su keha kohta palju öelda. Seepärast on Fitbit Sense varustatud temperatuurisensoriga, mis jälgib Su temperatuuri igal ööl, et tuvastada algavat palavikku.

Võta oma unest viimast
Uni mängib meie elus tähtsat rolli. Kanna Fitbit Sense ka uneajal, et saada infot unekvaliteedi kohta ning luua paremaid harjumusi. Kell annab hinnangu möödunud öö unekvaliteedile võrreldes seda Sinu uneajalooga. Lisaks annab kell põhjaliku ülevaate unefaasidest – kui kaua olid pindmises, sügavas või REM unefaasis. Deaktiveeri kella ekraan ja märguanded, et saaksid öösel segamatult välja puhata ning sea nutikas äratus, et ärgata optimaalses unefaasis.

Juhendatud hingamisharjutused
Leia oma tihedas graafikus hetki iseenda jaoks personaliseeritud hingamisharjutuste abil.

Ära unusta liikuda
Aitamaks Sind igapäevaselt rohkem liikuma, saadab Versa 3 päeva kestel liikumismärguandeid, et teeksid igas tunnis vähemalt 250 sammu.

Üle 20 treeningrežiimi
Treeningute salvestamiseks on kellas mitmeid treeningrežiime nagu jooksmine, rattasõit, jooga või jõuharjutused. Treeningu kestel näed andmeid otse ekraanilt ning treeningu lõppedes saad põhjaliku kokkuvõtte.

Integreeritud GPS
Saa oma jooksudest, rattasõitudest ja matkadest parem ülevaade tänu Fitbit Sense integreeritud GPSile. GPS treeningute järel kuvab kell kaardil lisaks marsruudile ka treeningu intensiivsust. Uuri lähemalt, kuidas Su tempo või pulss treeningu eri lõikudes muutus.

Alati ühenduses
Sense  nutikell hoiab Sind nutiteavituste kaudu maailmaga ühenduses. Samuti toob see randmele ilmaprognoosi ja Google Assistant või Alexa* nutiabilised, kelle abiga saad seada meeldetuletusi ning saada vastuseid tähtsatele küsimustele.
* Amazon Alexa ei ole hetkel Eestis saadaval.

Bluetooth kõned
Kasuta kella integreeritud mikrofoni ja kõlarit, et vastata telefonikõnedele Bluetoothi kaudu otse kellalt. NB! Võimalik vaid siis kui telefon on kella läheduses.

Muusika otse randmel
Salvesta ja kuula oma lemmikmuusikat ning podcaste Deezer rakendusega ning juhi Spotify rakendust otse oma randmelt. Ühenda kellaga Bluetooth kõrvaklapid ning too taustamuusika igasse treeningusse.
* Vajalik muusikateenuste Premium konto.

Häälsõnumid
Kasuta integreeritud mikrofoni, et kellale tulevatele sõnumitele häälsõnumitega vastata, ilma et peaksid telefoni taskust välja võtma (ainult Android).

Vajalikud rakendused
Lae kella sadu rakendusi trenni tegemiseks, igapäevaelu lihtsustamiseks ja meelelahutuseks.

Kontaktivabad maksed
Tänu integreeritud NFC kiibile saad viipemakseterminalides ostude eest kiirelt tasuda.

Kohandatavad ekraanikuvad
Too randmele isikupära valides oma Fitbit Sense erksale värvilisele puutetundlikule ekraanile erinevaid ekraanidisaine. Salvesta kuni 5 lemmikkuva ja vali sujuvalt nende vahel.

Fitbit rakendus
Sea endale eesmärke, jälgi progressi ja saa põhjalik ülevaade oma tervisest ja treenitusest Fitbiti nutitelefoni rakendusest.

Peensusteni läbimõeldud disain
Sense nutikellal on AMOLED ekraan, mida kaitseb Corning Gorilla Glass ja stiilne roostevabast terasest raam.

6+ päeva kestev aku ja kiirlaadimine
Tänu täiustatud integreeritud liitiumpolümeer akule hoiab Sense Sinu liikumisel, uneajal ja südametööl silma peal 6 päeva järjest enne, kui taas laadimist vajab. Tänu kiirlaadimisele saab vaid 12-minutilise laadimisega puhuda kellale sisse piisavalt energiat, et seda veel 24 tundi kasutada.

Pool aastat tasuta Fitbit Premium’i
Fitbit Sense’iga saad tervelt pool aastat tasuta Fitbit Premium’i kasutada. Fitbit Premiumiga saad personaliseeritud nõuandeid, juhendatud treeninguid ja programme aitamaks parendada toitumist, uneharjumusi ja muud.

Lisainfo

Bränd

Fitbit