Fujinon XF 50mm f/1.0 R WR objektiiv

2.056,68

Ainult 1 laos

Tootekood: 1755922 Kategooria

Kirjeldus

Saavutage uskumatu teravussügavus
Fujinon XF 50mm f/1.0 R WR koosneb 12 elemendist üheksas rühmas ning sisaldab ka ühte asfäärilist elementi ja kahte ED-elementi, et saavutada sfäärilise aberratsiooni optimaalne kontroll. Kasutatuna maksimaalse ava f/1.0 juures või selle lähedal, loob XF 50mm f/1.0 R WR objektiiv hämmastavalt madala teravussügavuse, mis pakub tõeliselt kunstilisi kaadreid.

Veelgi paremad fotod vähese valgusega tingimustes
Fujinon XF 50mm f/1.0 R WR objektiivi väga suur ava tähendab, et hämaras valguses tehtud fotod on selgemad kui kunagi varem. Öösel või halva valgustusega siseruumides suudab XF 50mm f/1.0 R WR jäädvustada kõige rohkem valgust, mida XF-objektiivil seni nähtud on. Uus objektiiv sobib ideaalselt ka astrofotograafidele.

Täpne fookus just siis kui seda vajad
Selle objektiivi suure ava maksimaalseks kasutamiseks peab teravustamine olema täpne. Selle tulemusena on XF 50mm f/1.0 objektiivil teravustamisrõngas, mis on kaheksa korda täpsem kui ühelgi varasemal XF-objektiivil. See võimaldab muuta fookuse minimaalsest fookuskaugusest lõpmatuseni väga täpselt. Selleks kasutab XF 50mm f/1.0 R WR oma fokuseerimisrõngas 120º pööret, et saaksite käsitsi ilma vigadeta fokuseerida.

Lisainfo

Bränd

Fujifilm