Fujinon XF 80mm f/2.8 R LM OIS WR Macro objektiiv

1.671,48

Laos

Tootekood: 965861 Kategooriad ,

Kirjeldus

Kõrge lahutusvõime
Saavutamaks parimat optilist kvaliteeti omas klassis, koosneb see objektiiv 16 klaaselemendist 12 grupis, millest kolm on ED ning üks Super ED element (võrdväärne fluoriitklaasist elemendiga). Niimoodi on saavutatud maksimaalne kromaatilise aberratsiooni vähendus ning ülikõrge lahutusvõime.

Kaunid makrofotod tänu uuele teravustamise süsteemile
Uus tervustamissüsteem koosneb kahest grupist, eesmine ja tagumine. Tänu sellele on teravustamine veelgi täpsem, kuna süsteemi juhitakse vastavalt sellele kui kaugel on pildistatav objekt objektiivist.

Võimekas pildistabilisaator
See objektiiv on varustatud tippklassi optilise pildistabilisaatoriga ning unikaalse algoritmiga, mis võimaldab saavutada esmaklassilise pildistabilisatsiooni. Kombineerides seda omakorda suure f/2.8 avaga, saab kokku tulemuse, mis teeb silmad ette ükstapuha millisele teleobjektiivile. Tänu sellele kooslusele on võimalik pildistada statiivi kasutamata ilma, et peaks muretsema minimaalse säriaja või nõrga valguse pärast.

Ilmastikukindel, tolmukindel ning külmakindel
Kasutades tihendeid iga tuubuse juures, on see objektiiv X seeriale kohaselt ilmastikukindel, tolmukindel ning töötab ka -10°C juures täpselt sama hästi, kui toatemperatuuril. Kombineerides seda Fujifilm X-T2 hübriidkaameraga, saab kokku komplekti, millega saad rahulikult pildistada iga ilmaga.

Lisainfo

Bränd

Fujifilm