Garmin aktiivsusmonitor lastele Vivofit Jr.3, digi camo

119,16

Laos

Tootekood: 1811655 Kategooria

Kirjeldus

Uuri oma maailma
vívofit jr. 3 pole kõigest lastele mõeldud aktiivsusmonitor. See on interaktiivne kogemus, kus lapse tegevused avavad õpetlikke maailma vallutavaid seikluseid.

  • See vastupidav aktiivsusmonitor on veekindel – ideaalne seiklevale lapsele.
  • Laadijat pole vaja kaasa võtta. Selle hõlpsalt vahetatava patarei tööiga on kuni üks aasta.
  • Värviekraani ja eri sihverplaatide valikuga on sinu laps igaks juhtumiks valmis.
  • Vanemad saavad rakenduse1 kaudu ülesandeid hallata ja oma väikesele maailmavallutajale autasusid anda.
  • Milliste uute kohtadega sinu laps tutvub? Mänguaeg avab õpetlikke seikluseid, mänge ja ikoone.
  • Pole vahet, kus sinu laps seikleb, sina saad jälgida tema samme, uneaega ja päevast aktiivsust.
  • Kell sobib alates 4 aasta vanustele lastele.

Tegevus avab seikluse
Kui oled talle reisikaaslaseks, avastab sinu laps õpetlikke seikluseid, tutvub kuulsate paikadega ja avastab seigeldes müsteeriume iidesest Kreekast Džomolungmani.

Viktoriinid ja mängud
60 minutit igapäevaseid tegevusi seikluste vabastamiseks – mida rohkem tegevusminuteid laps logib, seda rohkem võimalusi saab ta viktoriinides osalemiseks, õppida uusi harjutusi ja põnevas toksamisväljakutses või sobitamismängus osalemiseks.

Kogutavad kalliskivid
Igapäevaste eesmärkide täitmine annab lapsele tasuks värvilisi kalliskive. Kalliskividega saab ta avada seikluste mäluna toimivas pildiraamatus uusi pilte.

Fitnessikaardid
Reisikaaslase juhendamisel õpib sinu laps fitnessikaartide kaudu tavalisi harjutusi, sh käärhüppeid, ringutamist, mägironimist ja paljut muud.

Ajastatud tegevused
Uued ajastatud tegevused võimaldavad lastel jälgida tehtud samme ja pargis mängimise, jalgpallimängu ja muude tegevuste kestel läbitud hinnangulist vahemaad. Salvestatud tegevusi saad hiljem vaadata rakenduses.

Värviekraan
Laps näeb oma värviekraanilt kõike ka kirkal ja päikesepaistelisel päeval. Sina saad aidata tal neid lõbusate sihverplaatidega isikupärasemaks muuta.

ICE (hädaolukorra) vidin
Valmis tasub olla kõigeks. Sisesta lapse hädaolukorra kontakti andmed ICE vidinasse, et sellele saaks vajadusel kiiresti ligi.

Tegevuse jälgimine
Garmin Jr. rakendusega saavad vanemad vaadata lapse tegevusi, kohustusi, uneaega ja ülesannete andmeid, kui on selle sünkrooninud oma ühilduva seadmega.

Ülesanded ja tasud
Määra rakenduses ülesandeid ja tasusid ning anna auhinnaks virtuaalraha. Rakendusesisest raha saab laps kasutada auhindade lunastamiseks.

Sõbralikud meeldetuletused
Kui määrad ülesanded ja ajastatud hoiatused, annab sinu lapse aktiivsusmonitor talle tehtavast ikooniga teada. Saad määrata iganädalased või isegi igapäevased tööd.

Sammu väljakutsed
Sammuväljakutsega Toe-to-Toe™ saavad lapsed sõpradega sünkroonida ja võistelda ajastatud sammuvõistluses. Rakendusega Toe-to-Toe ja ühilduva Garmini kellaga saavad ka vanemad lustimisest osa võtta

Olge koos aktiivsed
Lingi rakenduses Garmin Connect™ oma lapse sõbrad ja loo Garmin Jr. rakenduses ühendus teiste perekondadega. Suhtle nendega ja võta osa iganädalastest perekondlikest sammude väljakutsest.

Lapserežiim
Aktiveeri Garmin Jr. rakenduses lapserežiim ja anna oma lapsele piiratud ligipääs oma ülesannete jälgimiseks ja kontrollimiseks ning seikluse uusima missiooni vaatamiseks.

Lisainfo

Bränd

Garmin