Garmin aktiivsusmonitor lastele Vivofit Jr.3 Iron Man

119,16

Laos

Tootekood: 1836068 Kategooria

Kirjeldus

Pane end valmis
vívofit jr. 3 pole kõigest lastele mõeldud aktiivsusmonitor. See on interaktiivne kogemus, kus lapse tegevused avavad Marveli tasujate põnevaid seikluseid.

  • Selle vastupidava ja veekindla aktiivsusmonitoriga saavad sinu lapsed minna kõikjale, isegi kvantmaailma.
  • Kangelased ei vaja laadijat. Selle hõlpsalt vahetatava patarei tööiga on kuni üks aasta.
  • Sinu laps on värviekraani ja eri sihverplaatide valikuga valmis igaks S.H.I.E.L.D. missiooniks.
  • Vanemad saavad rakenduse1 kaudu ülesandeid hallata ja oma väikesele superkangelasele autasusid anda.
  • Lase oma lapsel Igavikusaaga uuesti läbi elada. Mängaeg avab Marveli tasujate seikluseid, mänge ja ikoone.
  • Jälgi samme, uneaega ja päevast aktiivsust – igavikukive ei olegi vaja.

Tegevus avab seikluse
Sina oled lapsele abiks, kui ta uusi seiklusi avastab ning Igavikusaaga ja Marveli tasujate lemmiktegelastega kõige põnevamaid hetki uuesti kogeb.

Toksamisväljakutse mäng
60 minutit igapäevaseid tegevusi seikluste vabastamiseks – mida rohkem tegevusminuteid laps logib, seda rohkem võimalusi saab ta põnevas toksamisväljakutses osaleda.

Kogutavad igavikukivide punktid
Igapäevaste eesmärkide täitmine annab lapsele tasuks Igavikukivide punkte. Neid saab kasutada eepiliste uute Tasujate kujutiste avamiseks.

Fitnessikaardid
Võta vastu Kapten Ameerika spordiväljakutse. Sinu laps õpib fitnessikaartide kaudu tavalisi harjutusi, sh käärhüppeid, ringutamist, mägironimist ja paljut muud.

Ajastatud tegevused
Uued ajastatud tegevused võimaldavad lastel jälgida tehtud samme ja pargis mängimise, jalgpallimängu ja muude tegevuste kestel läbitud hinnangulist vahemaad. Salvestatud tegevusi saad hiljem vaadata rakenduses.

Värviekraan
Laps näeb oma värviekraanilt kõike ka kirkal ja päikesepaistelisel päeval. Sina saad aidata tal sihverplaatidega, sh Kapten Ameerika, Ämblikmehe ja muude lemmiktasujate abil seadet isikupärastada.

ICE (hädaolukorra) vidin
Valmis tasub olla kõigeks. Sisesta lapse hädaolukorra kontakti andmed ICE vidinasse, et sellele saaks vajadusel kiiresti ligi.

Tegevuse jälgimine
Garmin Jr. rakendusega saavad vanemad vaadata lapse tegevusi, kohustusi, uneaega ja ülesannete andmeid, kui on selle sünkrooninud oma ühilduva seadmega.

Ülesanded ja tasud
Määra rakenduses ülesandeid ja tasusid ning anna auhinnaks virtuaalraha. Rakendusesisest raha saab laps kasutada auhindade lunastamiseks.

Sõbralikud meeldetuletused
Kui määrad ülesanded ja ajastatud hoiatused, annab sinu lapse aktiivsusmonitor talle tehtavast ikooniga teada. Saad määrata iganädalased või isegi igapäevased tööd.

Sammu väljakutsed
Sammuväljakutsega Toe-to-Toe™ saavad lapsed sõpradega sünkroonida ja võistelda ajastatud sammuvõistluses. Rakendusega Toe-to-Toe ja ühilduva Garmini kellaga saavad ka vanemad lustimisest osa võtta

Olge koos aktiivsed
Lingi rakenduses Garmin Connect™ oma lapse sõbrad ja loo Garmin Jr. rakenduses ühendus teiste perekondadega. Suhtle nendega ja võta osa iganädalastest perekondlikest sammude väljakutsest.

Lapserežiim
Aktiveeri Garmin Jr. rakenduses lapserežiim ja anna oma lapsele piiratud ligipääs oma ülesannete jälgimiseks ja kontrollimiseks ning seikluse uusima missiooni vaatamiseks.

Lisainfo

Bränd

Garmin