Garmin aktiivsusmonitor lastele Vivofit Jr.3 Little Mermaid

119,16

Ainult 2 laos

Tootekood: 1841209 Kategooria

Kirjeldus

Seiklused ootavad
vívofit jr. 3 pole kõigest lastele mõeldud aktiivsusmonitor. See on interaktiivne kogemus, kus lapse tegevused avavad põnevaid Disney printsessi seikluseid.

  • See vastupidav aktiivsusmonitor on veekindel – ideaalne sinu lapse maagilistele seiklustele.
  • Lustimist pole vaja laadimiseks peatada. Selle hõlpsalt vahetatava patarei tööiga on kuni üks aasta.
  • Värviekraani ja eri sihverplaatide valikuga on sinu laps igaks kuninglikuks juhtumiks valmis.
  • Vanemad saavad rakenduse1 kaudu ülesandeid hallata ja oma väikesele printsessile autasusid anda.
  • Mis lusti sinu laps leiab? Mänguaeg avab Disney printsessi seikluseid, mänge ja ikoone.
  • Jälgi samme, uneaega ja päevast aktiivsust. See on maagiline.

Tegevus avab seikluse
Sinust saab lapse abiline, kui ta uutest seiklustest osa võtab ja koos Arieli, Belle’i, Jasmine’i, Mulani ja Rapuntsliga maagilisi kuningriike avastab.

Toksamisväljakutse mäng
60 minutit igapäevaseid tegevusi seikluste vabastamiseks – mida rohkem tegevusminuteid laps logib, seda rohkem võimalusi saab ta põnevas toksamisväljakutses osaleda.

Kogutavad kalliskivid
Igapäevaste eesmärkide täitmine annab lapsele tasuks värvilisi kalliskive. Kalliskive saab kasutada seikluse maakaardi ja isegi oma enda kuningriigi uute osade avamiseks.

Fitnessikaardid
Aktiivne olemine on hea igale printsessile ja mudilasele. Rakendus julgustab neid treenima ja annab harjutuste kohta õpetlikke teadmisi.

Ajastatud tegevused
Uued ajastatud tegevused võimaldavad lastel jälgida tehtud samme ja pargis mängimise, jalgpallimängu ja muude tegevuste kestel läbitud hinnangulist vahemaad. Salvestatud tegevusi saad hiljem vaadata rakenduses.

Värviekraan
Laps näeb oma värviekraanilt kõike ka kirkal ja päikesepaistelisel päeval. Sina saad aidata tal seadet 12 Disney printsessi sihverplaadiga isikupärastada.

ICE (hädaolukorra) vidin
Valmis tasub olla kõigeks. Sisesta lapse hädaolukorra kontakti andmed ICE vidinasse, et sellele saaks vajadusel kiiresti ligi.

Tegevuse jälgimine
Garmin Jr. rakendusega saavad vanemad vaadata lapse tegevusi, kohustusi, uneaega ja ülesannete andmeid, kui on selle sünkrooninud oma ühilduva seadmega.

Ülesanded ja tasud
Määra rakenduses ülesandeid ja tasusid ning anna auhinnaks virtuaalraha. Rakendusesisest raha saab laps kasutada auhindade lunastamiseks.

Sõbralikud meeldetuletused
Kui määrad ülesanded ja ajastatud hoiatused, annab sinu lapse aktiivsusmonitor talle tehtavast ikooniga teada. Saad määrata iganädalased või isegi igapäevased tööd.

Sammu väljakutsed
Sammuväljakutsega Toe-to-Toe™ saavad lapsed sõpradega sünkroonida ja võistelda ajastatud sammuvõistluses. Rakendusega Toe-to-Toe ja ühilduva Garmini kellaga saavad ka vanemad lustimisest osa võtta

Olge koos aktiivsed
Lingi rakenduses Garmin Connect™ oma lapse sõbrad ja loo Garmin Jr. rakenduses ühendus teiste perekondadega. Suhtle nendega ja võta osa iganädalastest perekondlikest sammude väljakutsest.

Lapserežiim
Aktiveeri Garmin Jr. rakenduses lapserežiim ja anna oma lapsele piiratud ligipääs oma ülesannete jälgimiseks ja kontrollimiseks ning seikluse uusima missiooni vaatamiseks.

Lisainfo

Bränd

Garmin