Garmin Dash Cam Mini 2

169,20

Ainult 2 laos

Tootekood: 2109300 Kategooria:

Kirjeldus

Hääljuhtimine
Hoia oma käed roolil ja kasuta oma häält kaamera juhtimiseks. Võimalik kasutada käsklusi videosalvestuse alustamiseks, peatamiseks ning foto tegemiseks. Häälkäsklused on saadaval järgmistes keeltes: inglise, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia ning rootsi.

Kõrge lahutusvõimega video
Garmin Dash Cam Mini 2 on lihtsasti kasutatav ning kompaktne pardakaamera. Lainurk objektiiviga jääb kaadrisse kogu tee ning GPS-ühenduse abil salvestatakse ka detailne asukoha ning aja informatsioon, tuues täpselt välja millal ja kus õnnetus juhtus. Kinnita kaamera tuuleklaasile ning salvesta sõit FullHD kvaliteedis. Garmin salvestab pidevalt, kasutades microSD mälukaarti.

Automaatne õnnetuse tuvastus
Garmin Dash Cam Mini 2 pakub automaatset õnnetuse tuvastamist (G-sensor), sedasi teab kaamera salvestada püsimällu praegune, eelnev ja järgnev materjal säilitades sellega kõik vajalikud salvestused.

Reaalajas pilt
Ühilduva nutitelefoni rakenduses Garmin Drive saad kaamera ka eemalt avada, et jälgida pargitud autost reaalajas pilti. Selleks on vajalik aktiivne WiFi-ühendus ja pidev toide; mõne sõiduki puhul võib vajalik olla ka püsitoitekaabel (müüakse eraldi).

Parkimisvalve
See funktsioon jälgib ümber pargitud sõiduki toimuvat tegevust ning juhtumi tuvastamisel saadab ühilduva nutitelefoni rakendusse Garmin Drive videomärguandeid. See nõuab aktiivset WiFi-ühendust.

Video Vault
Salvestatud videod talletatakse turvaliselt veebihoidlas ning neile pääseb juurde ühilduva nutitelefoni rakenduses Garmin Drive™. Aktiivse WiFi®-ühenduse kaudu saad teistega videoklippe jagada, kui saadad neile lingi ja pääsukoodi.

Jaga sõitu Travelapse abil
Travelapse video salvestuse funktsioon pakub kerget ja lõbusat viisi salvestada ning jagada oma seikluseid, muutes tundidepikkune sõit mõneminutiliseks kokkuvõtteks sõidu kõrghetkedest.

Saada videomaterjal juhtmevabalt nutitelefoni
Garmin Dash Cam Mini 2 kaameral on sisse-ehitatud Wi-Fi, millega saad juhtmevabalt sünkrooniseerida videod kokkusobiva nutitelefoniga, kasutades selleks tasuta allalaetavat Garmin Drive rakendust. See muudab lihtsaks videote jagamise sõprade, kindlustusfirma või ametivõimudega.

Sõida suurendatud teadlikkusega
Garmin Dash Cam Mini 2 sisaldab endas kasulikke sõitja hoiatamise funktsioone, aitamaks saavutada ohutut sõitu. Kokkupõrke hoiatus annab märku, kui sõidad eesolevale autole liiga lähedal. Reast kaldumise hoiatus annab märku, kui hakkad oma sõidureast välja kalduma. Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused hoiatavad Sind eesolevate punase tule kaamerate ning kiiruskaamerate eest. Ning kui kui oled jäänud seisma ristmikul või ummikus, annab “Go” hoiatus märku sellest, kui liiklus või auto Sinu ees on hakanud liikuma.

Lisainfo

Bränd

Garmin