Garmin Dash Cam Tandem GPS

451,68

  • FullHD autokaamera
  • Kaks 180-kraadist objektiivi
  • Integreeritud GPS ja WiFi
  • NightGlo öövaate režiim
  • Hääljuhtimine

Laos

Tootekood: 1597868 Kategooria:

Kirjeldus

Kaks 180-kraadist objektiivi
Sellel kompaktsel autokaameral on kaks 180-kraadist objektiivi, mis tagavad juhile täieliku nähtavuse autos ia liikluses toimuvast nii päeval ja öösel. Esiküljel asuv objektiiv salvestab kõik tähtsad detailid teravas 1440p videos. Sisemine objektiiv annab juhile ülevaate autos toimuvast ning tänu NightGlo öörežiimile annab kaamera selge pildi ka öösel. 

NightGlo öörežiim
NightGlo tehnoloogiaga Garmin autokaamera võimaldab selget videosalvestust ka öösel. Eriti lai 180-kraadine vaateväli auto sees tagab juhile täieliku nähtavuse isegi läbi külgakende.

Automaatne õnnetuse tuvastus ja GPS
Kui autokaamera tuvastab õnnetusjuhtumi siis hakkab see kohe automaatselt videot salvestama. Sisseehitatud GPS-i ja Galileo sateliitsidevõrgu abil saad tõendid juhtunud õnnetuse aja ja koha kohta. 

Hääljuhtimine
Kasuta häälkäsklusi, et alustada või lõpetada video ja heli salvestamist, ilma käsi roolilt võtmata. 

Kahe pesaga USB laadija
Sa ei pea enam valima telefoni või autokaamera laadimise vahel. Komplektis kaasas oleval laadijal on kaks USB pesa, et saaksid korraga teha mõlemat. 

Parkimise järelvalve režiim
Salvesta liikumist oma sõiduki ees ja sees, kui see on pargitud, et saaksid ka eemal olles oma autol silma peal hoida.

Automaatne sünkroonimine
Kasuta Garmin Drive’i rakendust video juhtimiseks ja taasesitamiseks kuni neljast autokaamerast. Nii saad esitada tähtsatest sündmustest salvestatud videosid ja vaadata neid mitmest vaatepunktist.

Lisainfo

GPS

Kaal