Garmin Fenix 6 PRO, slate grey/must

772,68

Ainult 2 laos

Tootekood: 1451175 Kategooria

Kirjeldus

Valmis kõigiks väljakutseteks
Fenix 6 seeria multispordikellad ühendavad endas parimate spordikellade, aktiivsusmonitoride ja seikluskellade omadused. Jälgi treeningute kiirust, järgi kaarte, kuula muusikat ja maksa mugavalt viibates.

  • Randmepõhine pulsimõõtmine ja Pulse Ox vere hapnikutaseme sensorid annavad parema ülevaate Sinu treeningutest ja aktiivsusest
  • Dünaamiline PacePro™ funktsioon aitab erinäolistel maastikel nutikamalt joosta
  • Eellaetud suusakaardid enam kui 2000 kuurorti kohta üle maailma
  • Mõõda jooksmist ja rattasõitu viisidel, millest Sa varem unistadagi ei osanud
  • Navigeeri multi-GNSS satelliitide ja matkasensorite abil
  • Sünkroniseeri kell oma lemmiku striimimisteenusega ja kuula muusikat ilma telefonita

Kvaliteetne disain
fenix 6 vastupidav ent elegantne disain hõlmab endas alati aktiivset 1.3″ ekraani, mis on 17% suurem, kui eelmiste generatsioonide fenixid. Kella ekraani ümbritseb roostevabast terasest raam, mis on testitud vastavalt USA militaarstandarditele.

PacePro tehnoloogia
PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas. See aitab Sul erinäolistel maastikel joostes tempot hoida, kasutades juhiste andmiseks kõrguse infot.

Nutikas akukasutus
Vaata, kuidas erinevad seadistused ja sensorid aku tööaega mõjutavad. Nii saad käigu pealt teha aku tööaega pikendavaid valikuid.

Detailne treeninginfo
Edasijõudnud treeningu parameetrid, mille hulgas jooksudünaamika, kuumuse ja kõrgusega arvestav VO2 max, taastumissoovitused ja muudki.

Spordirakendused
Kasuta eellaetud treeningprofiile maastikujooksmiseks, ujumiseks, rattasõiduks, matkamiseks, sõudmiseks, murdmaasuusatamiseks, golfiks ja paljuks muuks.

TOPO ja suusakaardid
Kasuta eellaetud topograafilisi kaarte seiklustel navigeerimiseks ning uuri 2000 ülemaailmse suusakuurorti radade raskushinnanguid.

ClimbPro rakendus
Kasuta ClimbPro tõusumõõdikut allalaetud radadel, et näha informatsiooni oma praeguste kui ka eelolevate tõusude kohta, sealhulgas ka infot kalde, kauguse ja tõusu kohta.

Golfirajad
Värvilised CourseView kaardid, mis sisaldavad enam kui 41 000 eellaetud golfirada üle maailma. Kasuta ka Button Targeting ja PlaysLike Distance funktsioone.

Kurvist-kurvi navigatsioon
Jälgi marsruuti kurvist-kurvi funktsiooniga, mis annab järgmise pöörde saabumisest aegsasti teada.

Edasi-tagasi marsruut
Sisesta läbitav vahemaa ja saa soovitatud marsruudid, mis viivad Sind alguspunkti tagasi. Trendline™ populaarsusinfo aitab leida parimad kohalikud rajad.

Multi-GNSS tugi
Mitmeted globaalseted satelliidisüsteemid (GPS, GLONASS ja Galileo), saavutamaks täpsem tulemus, kui vaid GPSi kasutades.

ABC sensorid
Navigeeri matkal ABC sensorite abil – altimeeter kõrguse jaoks, baromeeter ilma jälgimiseks ja 3-teljeline elektrooniline kompass suuna jaoks.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui tunned end ohustatuna või kui kell tuvastab, et on juhtunud õnnetus, saadavad abi- ja õnnetuse tuvastamise funktsioonid Su asukoha valitud hädaabikontaktidele.

Muusikarakendused
Salvesta kella kuni 2000 muusikapala või kuula muusikat Bluetooth kõrvaklappidega Spotify, Deezeri või Amazon Music kaudu.

Garmin Pay
Vuhise kassajärjekorrast läbi kiirelt ja mugavalt tänu Garmin Pay viipemaksetele.

Nutiteavitused
Ühenda kell sobiva nutiseadmega, et e-kirju, sõnumeid ja teavitusi otse oma randmelt lugeda.

Randmepõhine pulss
Optiline pulsitehnoloogia mõõdab treeningute intensiivsust ja pulsi varieerumist, et hinnata ka Sinu stressitaset. Kell oskab pulssi mõõta ka vee all ilma pulsivööta ujudes.

Pulse Ox sensor
Vere hapnikusisaldus mõõtev sensor kasutab valguskiiri, et mõõta randmelt seda, kui hästi Su keha omandab hapnikku nii aklimatiseerumisel kui lihtsalt magades.

Body Battery energiamõõdik
Optimeeri oma keha energiavarusid – kell kasutab pulsi varieerumist, stressitaset, uneinfot ja muid parameetreid, et hinnata, kui valmis oled treeninguteks ja millal peaksid puhkama.

Menstruaaltsükli jälgimine
Jälgi tsükli detaile, logi füüsilisi ja emotsionaalseid sümptomeid ning pane kirja regulaarseid, ebaregulaarseid või menopausi tsükli tüüpe, et oma keha paremini mõista.

Connect IQ pood
Lae alla erisuguseid ekraanikuvasid ja andmeväljasid ning tõmba alla rakendusi ja vidinaid Connect IQ poest.

Expedition režiim
Matka kaugele ilma akut laadimata. Expedition režiimis kulged eriti energiasäästliku GPSiga, mis võimaldab akul terveid nädalaid kesta.

Aku
Integreeritud taaslaetav liitiumaku võimaldab kella järjest kasutada 14 päeva nutikella režiimis, 36 tundi GPSiga, 10 tundi GPSi ja muusikaga ja kuni 48 päeva akusäästja režiimis.

Lisainfo

Bränd

Garmin