Garmin fenix 7S Solar, slate gray/black

1.029,48

 • Vastupidav 1,2″ puuteekraaniga multispordikell
 • Üle 30 treeningrežiimi, GPS & pulsiandur
 • Tervisejälgimine, nutiteavitused, muusika & viipemaksed
 • Kaardid, ABC-andurid & navigatsioonifunktsioonid
 • Aku kestab koos päikeselaadimisega kuni 14 päeva

Ainult 1 laos

Tootekood: 2505926 Kategooria:

Kirjeldus

Vastupidavam. Tugevam. Seitse päeva nädalas.
Vastupidava fēnix 7S Solar multispordikellaga saad vastata mis tahes väljakutsele. See on kujundatud väiksemate randmete jaoks ja selle Power Glass™ päikesepatareiga klaas pikendab aku tööiga – olles toiteallikaks täiustatud treeningfunktsioonidele, spordirakendustele, tervise ja heaolu jälgimise anduritele ja muule.

 • Päikesevalgus laeb kella akut, et saaksid seda pikemalt kasutada.
 • See on Sinu keha. Tunne seda paremini randmepõhise pulsisageduse ja Pulse Ox vere hapnikusisalduse mõõtmise abil.
 • Jooksmine ja sõitmine – see on see, mida Sina teed. Sinu statistika jälgimine – see on see, mida Garmin teeb.
 • Maailm on Sulle avastamiseks. Navigatsiooniandurid aitavad Sul tagasiteed leida.
 • Pole tähtis, kuhu lähed, tekstisõnumid ja märguanded leiavad alati tee sinuni.
 • Jätka oma lemmikmuusika kuulamist otse randmelt – ilma telefonita, mis Sind koormaks.
 • Saavuta rohkem. Lae vähem. Päikesepatareiga laadimine annab nutikella režiimis kuni 14 päeva aku kasutusaega.

Vastupidavast disainist tulenev jõudlus
Täiustatud ülimalt vastupidav disain, mille pärliks on ere 1,2-tolline integreeritud päikeselaadijaga ekraan ja 42 mm kiudtugevdatud polümeerist korpus. Kella on testitud USA sõjaliste standardite järgi termo-, põrutus- ja veekindluse osas.

Puuteekraan ja nupud
Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku puuteekraaniga, mis tagab kiire juurdepääsu kõikidele valikutele ja funktsioonidele.

Kvaliteetsed materjalid
Vii kella välimus kokku oma elustiiliga selle stiilse roostevabast terasest raamiga.

Sisseehitatud spordirakendused
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

Mäesuusatamine
Ole informeeritud ka lumesporti harrastades. Mäesuustamise profiil suudab eristada suusatamise ja ronimise tegevused. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

Murdmaasuusatamise dünaamika
Seo kell HRM-Pro™-ga (ei kuulu komplekti), et mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

Surfifunktsioonid
Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See fēnix kell töötab Surfline Sessions™ funktsiooniga, mis loob video igast poolt Surfline® kaamera ees vallutatud lainest. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.

MTB dünaamika
Jälgi iga mägijalgrattasõidu üksikasju. Kell salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

HIIT-treeningud
See tegevusprofiil jälgib Sinu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

Igapäevased treeningsoovitused
Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad Sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

Visuaalne võistlusennustaja
Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla Sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening Sind aja jooksul mõjutab.

PacePro™ tehnoloogia
PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

ClimbPro funktsioon
Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu.

Soorituse mõõteandmed
Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 max-i, rajajooksu reguleerimist, taastumisnõustajat ja palju muud.

Võhm reaalajas
Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

Taastumisaeg
Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

Multi-GNSS-i tugi
Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida keerulisemas keskkonnas kui ainult GPS-iga.

ABC-andurid
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

Golfiradade kaardid
Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 42000 golfirajaga ümber maailma ning lisaks ka PlaysLike Distance’i funktsioon.

SkiView™ kaardid
Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartidega ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet rohkem kui 2000 suusakuurordi kohta kogu maailmas.

Mitme kontinendi TopoActive kaardid
Laadi alla Topoactive kaardid kogu maailmast, et hoida oma avastusi õigel teel. Kasuta sisseehitatud Wi-Fi®-ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja värskendamiseks ilma arvutit kasutamata.

Tulekul
Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/kõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.

Pulsisagedus randmelt
Optiline pulsisageduse Pulsisageduse muutlikkus tehnoloogia mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse kõikuvust, et arvutada välja sinu stressitase. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsisageduse rihmata.

Pulssoksümeetria andur
Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria andur valguskiiri, et Sinu randmelt mõõta, kuidas Su keha hapniku omandab.

Uneaja skoor ja põhjalik unejälgimine
Saad oma kerge, sügava ja REM-une faaside täieliku ülevaate. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab sinu uneaja skoor ja statistikat.

Body Battery™ energiamonitor
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

Hingamise jälgimine
Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

Tervise järelvalve tegevus
Kasutades kella erinevate kehaolekuandurite andmeid, aitab see funktsioon jälgida Sinu igapäevaseid biomeetrilisi ja heaolutrende ühe pilguga.

Menstruaaltsükli jälgimine
Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect™. Logi sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki.

Vedelikutaseme jälgimine
Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja eesmärk kohaneb vastavalt.

Nutiteavitused
Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega.

Muusikarakendused
Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma Spotify®, Deezer või Amazon Music kontodelt (vajalik võib olla tellimus). Kasuta telefonita kuulamiseks juhtmeta kõrvaklappe (ei kuulu komplekti).

Garmin Pay™ viipemaksed
Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui Su kell ja telefon on omavahel seotud, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi või – mõningate valitud välitegevuste puhul – ka automaatselt sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni abil edastada.

Connect IQ™ pood
Laadi oma ühilduva nutitelefoni Connect IQ poest poes alla erinevaid sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ning vidinaid.

Toitehaldur
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

Päikeseenergia abil laetav aku
Naudi kuni 11 päeva aku kasutusaega täiendava 3 päevaga päikesepatareiga laadides — ja kuni 37 tundi GPS-režiimis täiendava 9 tunniga päikesepatareiga laadides.