Garmin Forerunner 245 GPS, must/slate

323,28

Laos

Tootekood: 2002296 Kategooria

Kirjeldus

Sina jookse, tema mõtleb.
Garmin Forerunner 245 jälgib Su statistikat, arvutab kokku numbrid ja tagab põhjaliku teabe sooritusvõime, jooksuvormi, treeningu ja isegi Su eesmärkide kohta.

  • Jälgi oma treeningkoormust ning saad teada, kas Su treening on tasemel või pingutad üle.
  • Valmistu järgmiseks sõiduks targalt ette tänu Garmin Coach adaptiivsetele treeningplaanidele.
  • Lihvi oma vormi ja jälgi jooksudünaamikat.
  • Hoolitseb Sinu eest treeningu ajal tänu õnnetusjuhtumi tuvastus- ja abifunktsioonidele.
  • Connect IQ® pood tagab seadme suurepärase väljanägemise ja Sinu lemmikrakendused.
  • Sina jätkad jooksmist ning aku peab kogu aeg vastu – kuni 7 päeva.

Disain, mis ei muuda kella kohmakaks
Forerunner 245 on meeldiva väljanägemisega ja kerge – täiuslik jooksmise ja igapäevase kandmise jaoks.

Materjalid, mis on jooksmiseks sobilikud
Kellal on higikindel silikoonist kellarihm ja vastupidav Corning® Gorilla® Glass 3 esiklaas – Forerunner 245 on kõigeks valmis.

Garmin Coach
Adaptiivsed treeningplaanid hõlmavad asjatundlike treenerite nõuandeid ning tasuta treeningplaane, mis kohanduvad Sinu ja Sinu eesmärkidega. Treeningud sünkroonitakse otse kella.

Sisseehitatud spordirakendused
Muuda oma trennirutiini jalgrattasõidu, basseinis ujumise, maastikujooksu, elliptilise trenažööri, sammutrenažööri jm aktiivsusprofiiliga.

Pulsisagedus randmelt
Jälgi pulsisageduse andmeid ning teateid selle kohta, kas pulsisagedus on puhkamise ajal liiga kõrge või liiga madal. Hinda oma südametööd tegevuste ajal ning isegi vee all.

Sisseehitatud GPS
Kell hoiab Su treeningmarsruudil silma peal ning esitab selle põhjal ka täpsed statistikaandmed, sh vahemaa, tempo ja intervallide kohta.

Jooksudünaamika
Forerunner 245 ühildub teiste Garmini sensoritega, millega saad mõõta olulisi jooksumõõdikud, nagu rütm, sammu pikkus, kokkupuuteaeg maapinnaga ja tasakaal jne.

VO2 Max
Treeni nutikalt tänu VO2 Max eeldatava soorituse näitajale. Esitatud on ka kuumast või kõrgusest tingitud sooritusvõime muutused.

Pulssoksümeetria andur
Kell on varustatud spetsiaalse anduriga, mis mõõdab vere hapnikusisaldust Sinu kehas. Selle abil tead, kuidas Su keha hapnikku omandab – eriti magamise ajal.

Treenitus
See mõõdik hindab Su viimaste treeningute ajalugu ja sooritusnäitajaid, et selgitada välja, kas treenid tõhusalt, maksimaalselt või pingutad üle.

Treeningu efektiivsus
Jälgi aeroobse ja anaeroobse treeningu efektiivsuse tagasiside abil, kuidas Su treeningud saavutusi mõjutavad.

Treeningkoormus
See statistikanäitaja mõõdab viimase seitsme päeva treeningute mahtu ning võrdleb seda sinu füüsilise vormi ja hiljutiste treeningute ajaloo optimaalse vahemikuga.

Taastumisaeg
Pärast igat treeningut annab sisseehitatud taastumisaja nõustaja teada, kui kaua enne järgmist suuremat jõupingutust puhata. See võtab isegi arvesse kogu päeva stressi, und ja treeninguvälist igapäevast aktiivsust.

Aku kasutusaeg
Jookse nii kuis jaksad ning kell püsib Sinuga samas tempos. Aku kasutusaeg nutikella režiimis on kuni seitse päeva ning GPS-režiimis kuni 24 tundi.

Body Battery™ energiamonitor
Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks.

Menstruaaltsükli jälgimine
Kasuta oma menstruaaltsükli või raseduse jälgimiseks rakendust Garmin Connect™. Logi sümptome, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Menstruaaltsükli jälgimise vidina ja raseduse jälgimise rakendusega saad üksikasju vaadata ka otse randmelt.

Nutiteavitused
Saa märguandeid nutitelefoni potsatavate e-mailide, sõnumite ja muude rakenduste kohta.

LiveTrack
Kasuta LiveTrack rakendust ning Su sõbrad ja pereliikmed saavad reaalajas näha Su asukohta ja vaadata isegi Sinu eelnevalt plaanitud rada. Ole rahulik, Sulle kallid inimesed teavad, kus Sa jooksed või sõidad.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui Sa ei tunne end turvaliselt või Su kell on tuvastanud hädajuhtumi, saadavad abiteenus ja juhtumituvastus Sinu asukoha otse Sinu valitud hädaabikontaktidele.

Connect IQ™ pood
Laadi Connect IQ poes alla erinevaid ekraanikuvasid, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ja vidinaid.

Sünkroonimine Garmin Connect™ rakendusega
Laadi oma tegevused üles Garmin Connect rakendusse ning suhtle jõudsalt arenevas veebikogukonnas, kus inimesed saavad liikvel olles üksteisega ühenduda ja omavahel võistelda ning oma võite sotsiaalmeedias jagada.

Lisainfo

Bränd

Garmin