Garmin vivomove 3 Sport, slate/black

259,08

Laos

Tootekood: 1451182 Kategooria

Kirjeldus

Hübriidne nutikell analoogkella ja peidetud puuteekraaniga

  • Stiilne, traditsionaalne kelladisain
  • Puuteekraan on nähtav, vaid siis kui seda vajad
  • Püsi nutiteavituste kaudu alati ühenduses
  • Ole kursis oma aktiivsuse ja tervisega
  • GPS-võimekus nutitelefoni kaudu
  • Aku kestab kuni 5 päeva nutikella režiimis ning terve nädala ainult kellaaega kuvades

Stiilipuhas disain
Vivomove 3 näib esmapilgul kui tavaline analoog-käekell, kuid selle peidetud puutetundlik ekraan paljastab kella nutika sisu. Kellaseierid tiksuvad kellaaja rütmis, kuid nutiteavituste või aktiivsusnäitajate nägemiseks liiguvad seierid eest ära.

Püsi ühenduses
Vivomove 3 hoiab Sind nutiteavituste kaudu ühenduses isegi siis kui Su telefon parasjagu käes ei ole. Spetsiaalse kalendrirakendusega saad mugavalt näha kella ekraanilt oma tänaseid plaane. Ükski e-mail, sõnum ega märguanne ei jää Vivomove 3’iga märkamata.

Peidetud puuteekraan
Vivomove 3 nutikas ekraan ilmub nähtavale vaid, siis kui seda vajad. Vajuta ekraani ning kellaseierid liiguvad automaatselt eest ära.

Abiks enese mõistmisel
Vivomove 3 on varustatud rohkete funktsioonidega, mis aitavad Sul enda tervist analüüsida – Pulse Ox vere hapnikusisalduse mõõdik, Body Battery energia hindamine ning ka menstruaaltsükli jälgimine. Vivomove 3 jälgib muidugi ka stressi, unekvaliteeti, pulssi, veetarbimist ja muudki.

Treeningrežiimid
Ühenda kell oma nutitelefoniga ning saad edaspidi oma välitreeninguid palju täpsemini jälgida. Nii saavad kõik kõnnid ja jooksud saavad täpse GPS info. Nende kõrval on kellas loomulikult ka mitmed sisetreeningud nagu jooga, jõutrenn, kardio, basseiniujumine ja muudki.

Isikupärane
Kui Sulle meeldib oma aksessuaare rõivastega sobitada, siis pole probleemi – vivomove 3 on varustatud universaalse 20 mm rihmakinnitusega, mis võimaldab käerihmasid mugavalt vahetada.

Jaga ja võistle
Garmin Connect rakenduses saad oma saavutusi sõpradega jagada ning liituda võistlustega, et teineteist motiveerida.

Lisainfo

Bränd

Garmin