Garmin vivomove Style, silver/moss green

387,48

Laos

Tootekood: 1451184 Kategooria

Kirjeldus

Hübriidne nutikell analoogkuva ja peidetud puuteekraaniga.

  • Stiilne, traditsionaalne kelladisain
  • Puuteekraan on nähtav, vaid siis kui seda vajad
  • Püsi nutiteavituste kaudu alati ühenduses
  • Garmin Pay tugi kiirete viipemaksete tegemiseks
  • Ole kursis oma aktiivsuse ja tervisega
  • GPS-võimekus nutitelefoni kaudu
  • Aku kestab kuni 5 päeva nutikella režiimis ning terve nädala ainult kellaaega kuvades

Stiilipuhas disain
Vivomove Style näib esmapilgul kui tavaline analoog-käekell, kuid selle peidetud puutetundlik ekraan paljastab kella nutika sisu. Kellaseierid tiksuvad kellaaja rütmis, kuid nutiteavituste või aktiivsusnäitajate nägemiseks liiguvad seierid eest ära.

Püsi ühenduses
Vivomove Style hoiab Sind nutiteavituste kaudu ühenduses isegi siis kui Su telefon parasjagu käes ei ole. Spetsiaalse kalendrirakendusega saad mugavalt näha kella ekraanilt oma tänaseid plaane. Ükski e-mail, sõnum ega märguanne ei jää Vivomove Style’iga märkamata.

Peidetud puuteekraan
Vivomove Style nutikas värviline ekraan ilmub nähtavale vaid, siis kui seda vajad. Vajuta ekraani ning kellaseierid liiguvad automaatselt eest ära.

Maksa jooksu pealt
Vivomove Style võimaldab sooritada makseid viipemakse terminalides – enam ei pea poodi minemiseks rahakotti kaasagi võtma.

Abiks enese mõistmisel
Vivomove Style on varustatud rohkete funktsioonidega, mis aitavad Sul enda tervist analüüsida – Pulse Ox vere hapnikusisalduse mõõdik, Body Battery energia hindamine ning ka menstruaaltsükli jälgimine. Vivomove Style jälgib muidugi ka stressi, unekvaliteeti, pulssi, veetarbimist ja muudki.

Treeningrežiimid
Ühenda kell oma nutitelefoniga ning saad edaspidi oma välitreeninguid palju täpsemini jälgida. Nii saavad kõik kõnnid ja jooksud saavad täpse GPS info. Nende kõrval on kellas loomulikult ka mitmed sisetreeningud nagu jooga, jõutrenn, kardio, basseiniujumine ja muudki.

Isikupärane
Kui Sulle meeldib oma aksessuaare rõivastega sobitada, siis pole probleemi – vivomove Style on varustatud universaalse 18 mm rihmakinnitusega, mis võimaldab käerihmasid mugavalt vahetada.

Jaga ja võistle
Garmin Connect rakenduses saad oma saavutusi sõpradega jagada ning liituda võistlustega, et teineteist motiveerida.

Lisainfo

Bränd

Garmin