Godox välk V1 Sonyle

348,96

  • Automaatne suumreflektor: 24–105 mm
  • Pööratav ja kallutatav välgupea
  • 2,4 GHz juhtmevaba välgujuhtimine
  • Reguleeritav modelleeriv valgus
  • 2600 mAh liitium-ioon aku

Laos

Tootekood: 2557391 Kategooria:

Kirjeldus

Godox V1 on ümara välgupeaga välklamp, mis tagab pehme ja ühtlase valgustuse, justnagu stuudiovälgud. Välk sobib suurepäraselt kasutamiseks nii reisimisel kui ka pulmade ja ürituste jäädvustamisel.

Valgustus
Välklamp jaotab valguse ühtlaselt kaadri keskelt servadeni, tagades naturaalse, pehme ja kauni valgustuse. Integreeritud LED modelleeriv valgus on reguleeritav 1–10-astmeliselt.

Toide
Godox V1 kasutab toiteks eemaldatavat 2600 mAh liitium-ioon akut, mis võimaldab kuni 480 täisvõimsusel välgatust ühe laadimisega. Välgu laadimisaeg on kõigest 1,5 sekundit.

Juhtmevaba kontrollimine
Sisseehitatud Godox 2,4 GHz Wireless X System pakub suurepärast ühilduvust teiste süsteemis töötavate seadmetega (valgustid, saatjad jne). Tööraadius ulatub ligikaudu 100 meetrini.

Disain
Magnetiline kinnitus võimaldab kiiresti paigaldada erinevaid tarvikuid, nt AK-R1 komplektis olevaid tarvikuid. Lisaks lukustub välk kaamera külge kiirelt ja usaldusväärselt. Välklamp on varustatud lihtsalt loetava LCD-ekraaniga.

Mugavus
Valguse täpseks suunamiseks saab välgupead horisontaalselt reguleerida 0–330° ja vertikaalselt -7–120°. Lisaks, V1 toetab tarkvarauuendusi USB-C ühenduse kaudu.

Lisainfo

Värvus

Must

Kõrgus (mm)

Laius (mm)

Sügavus (mm)

Kaal (g)

Komplekti sisu

Liikumine horisontaalselt

Modelleeriv valgus