Google Pixel Buds A-Series, valge

156,36

  • Mugavad juhtmevabad kõrvaklapid
  • Endassehaarav heli ja kohanduv helitugevus
  • Käed-vabad kõned & Google nutiabiline
  • Aku kestab kuni 5 tundi & 24 tundi laadimiskarbiga
  • Vee- ja higikindel disain

Laos

Tootekood: 2520392 Kategooria

Kirjeldus

  • Heli, mis on muusika Sinu kõrvadele. Naudi selget ja endassehaaravat heli nii muusikat kuulates, videosid vaadates kui telefonikõnesid tehes.
  • Loodud trenni tegemiseks. Google Pixel Buds A-Series mitte ainult ei näe head välja, aga püsivad ka kindlalt kõrvas ka treeningu ajal.
  • Abi on alati käeulatuses – Google annab vastused.
  • Aku, mille pärast ei pea muretsema. Kuula muusikat kuni 5 tundi järjest ning koos laadimiskarbiga kannad endaga alati 24 tundi akukestvust kaasas.

Muusika Sinu kõrvadele
Pixel Buds A-Series kõrvaklapid pakuvad rikkalikku ja kvaliteetset heli olenemata sellest, mida kuulad. Kohandatud disainiga kõlaridraiverid tagavad võimsa bassi ja kristallselged kõrged helid.

Heli, mis kohandub Sinu asukohaga
Kui liigud mürarikaste ja vaiksete kohtade vahel, kohandab Adaptive Sound helitugevust vastavalt Sinu ümbrusele, nii et Sa ei pea seda ise tegema.

Selged kõned kõikjal
Kõrvaklappide beamforming mikrofonid keskenduvad Sinu häälele, nii et Su vestluskaaslane kuuleb Sind valjult ja selgelt.

Sinu trennikaaslane
Pixel Buds A-Series disainimisel skaneeriti tuhandeid kõrvu ja selle tulemusena sündisid kõrvaklapid, mis on mugavad, stiilsed ja püsivad kindlalt kõrvas ka trenni tegemise ajal.

Puutetundlik juhtimine
Kõrvaklappide puutetundlikud juhtnupud võimaldavad hõlpsalt kõnedele vastata, samuti lihtsalt muusikat käima/pausile panna ja lugusid vahetada.

Higi- ja veekindel disain
Vihmased päevad ja higised trennid pole probleemiks.

Abi on alati käeulatuses
Kui vajad juhiseid, reaalajas tõlkeid või märguannete ette lugemist, saad seda lihtsalt Google’ilt küsida.

Aku, mille pärast ei tarvitse muretseda
Pixel Buds A-Series kõrvaklappidega saad muusikat nautida katkestusteta. Kõrvaklappide aku kestab muusikat kuulates kuni 5 tundi järjest ning koos laadimiskarbiga tervelt 24 tundi.

Ühenda ja oledki valmis
Seo kõrvaklapid oma Pixeli või mis tahes muu Android telefoniga vaid ühe puudutusega. Samuti saad kõrvaklapid hõlpsalt ühendada iOS või mõne muu Bluetooth 4.0+ seadmega.

Alati leitavad
Kui juhtud unustama, kuhu oma kõrvaklapid pannud oled, võimaldab Find My Device funktsioon kõrvaklapid helisema panna, kui need on läheduses, või näha nende viimast teadaolevat asukohta kaardil.

Lisainfo

Värvus

Valge

Ilmastikukindlus

Kaal (g)

Komplekti sisu

Kiirlaadimine