/ / / GoPro MAX

GoPro MAX

514,57

Laos

Tootekood: 2019506 Kategooria

Kirjeldus

Klassikalised HERO-stiilis funktsioonid. Sfääriline pilt. Vankumatu stabilisatsioon. Siit tuleb GoPro MAX – kõige loovam GoPro üldse! Salvesta traditsioonilisi GoPro videoid ja pilte või jäädvusta 360° materjalina kõike enda ümber. Pildista panoraam fotosid lihtsalt nupule vajutusega. Vali erinevate digitaalsete läätsede vahel, et filmida just nii nagu Sina seda ette kujutasid. Kuus mikrofoni annavad Sulle ülima 360° audio elamuse, mida kunagi oleme suutnud pakkuda.

Traditsiooniline GoPro + 360°
Ole loominguliselt vaba – GoPro MAX pakub Sulle tavalise HERO kaamera video ja fotode võimaluse ning avab ka mitmekülgse 360° maailma.

MAX Hypersmooth
GoPro Max annab Sulle seninägematu stabilisatsiooni kasutades kogu 180° laiust vaadet ülima stabilisatsiooni jaoks.

Horisont Sirgeks
Tavaline HERO režiim pakub automaatset horisondi loodi panekut, mis jätab ülisujuva ja kinoliku ilme isegi kui oled külg ees, saltot tegemas või jooksmas oma lastele järgi.

Ülim 360° audio
Kuus mikrofoni salvestavad elutruud 360° heli ja annavad parima stereo, mis kunagi ühestki GoPro’st on saadud.

Suunatud Audio
Suunatud audio laseb Sul HERO režiimis valida, mis suunast heli tahad, olenemata kumba läätse kasutad. Ideaalne näiteks vlogimiseks.

Parim vaatenurk
HERO režiimis saad valida nelja erineva läätse vahel – Narrow, Linear, Wide või MAX SuperView (kitsas, tavaline, lai ja MAX superlai). Vimane on kõige laiem vaateväli, mida GoPro kunagi on pakkunud.

MAX TimeWarp
Salvesta ülistabiilset timelapse videot liikudes läbi tegevuse. HERO režiimis muudab TimeWarp automaatselt video kiirust vastavalt Sinu liikumisele, valgusele ja stseenile. Saad olulistes kohtades lülitada tavavideole ning seejärel uuesti kiire TimeWarp’ga edasi liikuda.

Otseülekanne FullHD kvaliteedis
Jaga otse. Edasta otse ülisujuvat Max Hypersmooth pilti oma tegevusest sotsiaalmeedias läbi GoPro rakenduse ning salvesta samal ajal materjal oma mälukaardile.

Häälkäsklused
Juhi oma kaamerat hääle abil – 13 käsku nagu “GoPro, take a photo”. Isegi kui kaamera on välja lülitatud, saad öelda “GoPro, turn on”. MAX 
oskab inglise, hiina, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, korea, portugali, vene, hispaania ja rootsi keelt.

Lisainfo

Brand

Gopro