HD Pentax DA 16-85mm f/3.5-5.6 ED DC WR objektiiv

901,08

Ainult 1 laos

Tootekood: 374521 Kategooria:

Kirjeldus

  • 35mm ekvivalendina 24-130mm
  • Ilmastikukindel ning vastupidav konstruktsioon
  • Kiire, sujuv ning vaikne DC-mootoriga autofookus
  • HD vääristusega elemendid
  • Ümar ava loob veel ilusama bokeh efekti

Võimekas suumobjektiiv, mis katab vahemiku lainurgast kuni lühema teleni
See objektiiv on võrdlemisi mitmekülgne ning kvaliteetne standardsuumobjektiiv sinu Pentaxi peegelkaamera ette. 5,3× suum katab vahemiku 16 millimeetrist 85 millimeetrini (35mm ekvivalendina 24,5 – 130 mm). Teisisõnu – alates maastiku- ja loodusfotograafi jaoks vajalikust lainurgast, jätkates portree-, reportaaž- või arhitektuurifotode jaoks vajaliku normaalasendiga ning lõpetades lühema teleobjektiiviga 85 mm juures.
Lisaks sellele, et objektiiv katab enimvajaliku suumivahemiku, on sel ka esmaklassiline optiline disain. Pentaxi HD-vääristus vähendab oluliselt sisepeegeldust, võimaldades optikat kasutada ka raskemates valgusoludes. Lisaks on objektiivis kasutusel nii eriti madala dispersiooniga kui asfäärilised elemendid, mis parendavad pildikvaliteeti, kompenseerivad geomeetrilisi moonutusi ning tõstavad teravust ja kontrastsust.

Kiire ning vaikne teravustamine koos Quic-Shift süsteemiga
See objektiiv on varustatud DC teravustamismootoriga, mis võimaldab kiiret, samas vaikset ja sujuvat teravustamist. Erinevalt klassikalisest Pentaxi kruvimehhanismist ei ole selle objektiivi tööd sisuliselt kuuldagi, mistõttu sobib ka videograafi kaamera ette. Lisaks on selles objektiivis ka Quick-Shift tehnoloogia – isegi siis, kui teravustamine on automaatses asendis, saab kasutaja iga hetk käsitsi korrigeerida autofookust.

Ilmastikukindel – perfektne Pentaxi kaamera ette
Täpselt nii, nagu Pentaxi kaamerad on ilmastikukindlad, on ka objektiivid. Tulgu taevast lund, vihma, rahet – niiskus objektiivi ei pääse. Samamoodi võid seda kasutada ka südamerahuga Sahara kõrbes või Lõuna-Eesti Ralli ajal raja ääres – ei tolm ega mustus objektiivile liiga tee.

Lisainfo

Bränd

Pentax