Hoya filter Mist Diffuser Black No0.5 67mm

71,64

  • Kvaliteetne Hoya Creative seeria filter
  • Loob pehme ja uduse efektiga filmiliku välimuse
  • Hajutab valgust ja vähendab kontrasti
  • Õhukese alumiiniumraamiga
  • 67 mm filtrikeermega objektiividele

Laos

Tootekood: 2955144 Kategooria:

Kirjeldus

Hoya Mist Diffuser Black on efektfilter, mis loob pehme ja uduse efekti pildil olevate objektide hajutamise kaudu, andes jäädvustustele stiilse filmiliku välimuse. See eriline uduefekt saavutatakse peene musta nanopulbri võrdsel jaotamisel kahe optilise klaasi kihi vahel. Filtri eesmisel elemendil pole vääristust, mis suurendab ka valguspeegeldusi. Saadaval on kaks erineva tugevusega versiooni – Mist Diffuser Black No0.5 ja No1.

Mist Diffuser Black filter tekitab valgusallikate ümber pehme kuma ning vähendab varjualade kontrasti. Filtri eripära seisneb selles, et see võimaldab Sul tekitada filmiliku kvaliteedi kohe, ilma järeltöötluseta. Filmiefekt pole mitte ainult suurepärane fotograafias, vaid ka videote ja filmide puhul. See lükkab tagasi hiljutise ületeravustatud töötluse trendi ja annab videole vanaaegse välimuse, mis on usaldusväärselt korratav erinevate kaamerate ja objektiividega.

Tänu oma pehmele efektile on Hoya Mist Diffuser Black suurepärane ka portreevõtete tegemiseks. See silub naha tekstuuri ja vähendab üldist kontrasti, andes modellile stiilse välimuse. Võrreldes teiste pehmete filtritega ei muuda Mist Diffuser Black filter pilti valgemaks. Filter suudab luua erilise meeleolu ka maastikufotograafias. Näiteks loob see fantastilise atmosfääri ja hägustab läbi puude tulevat valgust. Kui muuta foto üldist säritust heledamaks, muutub valguse hägustumine veelgi tugevamaks.

Mist Diffuser Black seeria on saadaval No0.5, üsna väikese pehmendava efektiga ja No1 tugevama efektiga. Võrreldes No0.5 filtriga on Mist Diffuser Black No1 filtril suurem valgust hajutav efekt, eriti tugeva taustavalgustusega või öistes stseenides. No0.5 hoiab peenemat efekti, muutes filtri täiuslikuks igas olukorras, isegi tugeva taustvalgustuse korral.

Lisainfo

Filtri tüüp

Filtrikeere

Seeria