Hoya filter neutraalhall ProND EX 8 62mm

67,80

  • Kvaliteetne neutraalhall filter
  • Hoya PROND EX seeriast
  • ACCU-ND vääristusega
  • ND8 – 3-stopine valguse vähendus
  • 62 mm filtrikeermega objektiividele

Laos

Tootekood: 2359358 Kategooria:

Kirjeldus

Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks. Samas ei mõjuta neutraalhallid filtrid värvustasakaalu.

Tänu ACCU-ND tehnoloogiale on Hoya PROND EX seeria filtrid värvimoonutuste kontekstis reaalselt neutraalsed – need ei muuda värvide tonaalsust, kui valgus liigub ühe tihedusega materjalist teise. Tänu sellele on võimalik mõõta valge tasakaal ning vahetada filtrit objektiivi ees ilma, et peaks uuesti valge tasakaalu mõõtma.

PROND EX filtrid kasutavad Hoya eriti kvaliteetset optilist klaasi ning need on vääristatud mõlemast küljest ACCU-ND vääristusega. Lisaks on filtritel madala profiiliga alumiiniumraam, mis hoiab filtri klaasi kindlalt paigal ning paralleelsena kaamera sensoriga, mis võimaldab neid kasutada ka lainurkobjektiividega.

Hoya PROND EX 8 filter tekitab 3-stopise valguskao, võimaldades kasutada kolme astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilise säriaja ning f/2.8 ava asemel saab koos filtriga kasutada 1/2 sekundilist säriaega ning f/2.8 ava, kuid sensorile jõudva valguse hulk ei muutu.

Lisainfo

Filtri tüüp

Filtrikeere

Optiline tihedus

Valguse vähendus

Seeria

Vääristus

Komplekti sisu