Hoya filter neutraalhall Variable Density II 77mm

194,88

  • Muudetava optilise tihedusega ND3–ND400 filter
  • Suurepärane kontroll särituse seadete üle
  • Võimaldab kasutada suuremat ava ja pikemat säri
  • Ei mõjuta värvustasakaalu ega detaile
  • 77 mm filtrikeermega objektiividele

Laos

Tootekood: 2734631 Kategooria:

Kirjeldus

Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks. Samas ei mõjuta neutraalhallid filtrid värvustasakaalu.

Variable Density II neutraalhallid filtrid ei ole fikseeritud optilise tihedusega, vaid kasutaja saab mugavalt vastavalt valgusoludele määrata filtrist läbi tuleva valgusvoo tugevuse lihtsalt filtrit keerates. Sellise lahendusega on ühes filtris olemas ND3–ND400 neutraalhall filter, mis lihtsustab fotograafilist ning videograafilist tööd.

Hoya muudetava optilise tihedusega filter võimaldab suurepäraselt kontrollida särituse seadeid, kuna see suudab muuta kaamerasse siseneva valguse hulka 1,5–9 astme võrra. Täpne sisseehitatud topeltrõnga disain võimaldab välimisel rõngal pöörata, et reguleerida neutraalse tiheduse mõju kõikjal vahemikus 1,5–9.

Topeltrõngaga disain on õhuke, et vähendada vinjeteerimise tõenäosust lainurkobjektiividega. See filter võimaldab kasutada paljusid eriefekte, näiteks saab juhtida teravussügavust, kasutades laiemat ava või luua või juhtida liikumise hägusust, kuna on võimalik valida täiusliku hägususe saavutamiseks just õiged säriajad.

Muudetava optilise tihedusega kasutatakse näiteks koskede, autode ja teiste objektide taustast eristamiseks ning objektile suurema tähelepanu pööramiseks. Samuti heledates valgustingimustes, näiteks rannas või päikesepaistelisel päeval lumes fikseeritud säriajaga.

HOYA muudetava optilise tihedusega filter võib asendada erinevaid astmelisi ND filtreid, säästes raha ja aega, kuna pead ostma vaid ühe filtri ega pea efekti muutmiseks filtreid pidevalt vahetama.

Lisainfo

Filtri tüüp

Filtri disain

Filtrikeere

Optiline tihedus

Seeria