Hoya filter ringpolarisatsioon HD Mk II 58mm

119,16

  • Kvaliteetne ringpolarisatsioonifilter
  • Hoya HD Mk II seeriast
  • 16-kihiline peegeldusvastane vääristus
  • Õhuke matistatud must alumiiniumraam
  • 58 mm filtrikeermega objektiividele

Laos

Tootekood: 2209473 Kategooria:

Kirjeldus

Pinnalt peegeldumisel valgus polariseerub. Polarisatsioonifiltri abil on võimalik eemaldada soovimatuid peegeldusi erinevatelt pindadelt, nagu klaas või vesi ning tõsta ka värviküllasust ning kontrastsust. Näiteks jalutad ilusal päikselisel päeval rannas ja soovid seda igaveseks talletada. Tehes pilti polarisatsioonifiltrita jääb taevas valgem, pilved sulanduvad taevasse ning veepind ei ole nii intensiivset tooni, kui Sa seda palja silmaga näed. Polarisatsioonifiltri abil saad aga pea iga vaate muuta sügavamaks, kontrastsemaks ning tõsta värvi intensiivsust.

Hoya HD Mk II polarisatsioonifilter tagab 25% parema valguse ülekande kui teised polariseerivad filtrid. Lisaks aitab see filter hoida Sinu kallist objektiivi mustuse, tolmu ning kriimustuste eest, mis muidu tähendaks kallist parandust. Filtrit on ka lihtne puhastada tänu vett tõrjuvale pinnale.

HD Mk II seeria filtritele on kantud 16 peegeldusvastast vääristuskihti, mis aitavad vähendada varikujutiste ja sisepeegelduste teket. Mitmekihiline vääristus muudab klaasi pinna kriimustuskindlamaks ning lihtsustab filtri puhastamist, hoides ka paremini vett ja õli pinnast eemal.

Lisainfo

Filtri tüüp

Filtrikeere

Optiline tihedus

Seeria

Vääristus

Komplekti sisu