Hoya filter UX II UV 46mm

26,64

  • Kvaliteetne UX II seeria UV filter
  • Mitmekihilise vett tõrjuva vääristusega
  • Suurepärase valguse ülekandega
  • Õhukese musta alumiiniumraamiga
  • 46 mm filtrikeermega objektiividele

Ainult 2 laos

Tootekood: 2734638 Kategooria:

Kirjeldus

Hoya UX II seeria UV filter kasutab mitmekihilist vett tõrjuva vääristusega klaasi. Filter tekitab minimaalsel määral peegeldust ning vähendab sellega oluliselt varikujutiste ning sisepeegelduste teket. UX II UV filtril on õhuke alumiiniumraam – see filter sobib suurepäraselt ka lainurkobjektiividega kasutamiseks, kuna ei tekita vinjeteerumist kaadri äärtes.

Milleks on UV filter vajalik?
UV filter on fotovarustuse põhiline kaaslane. See takistab UV-kiirguse sensorile jõudmist ning sobib suurepäraselt igapäevaseks objektiivi kaitsefiltriks. Filter kaitseb tõhusalt Sinu objektiivi tolmu, niiskuse ja kriimude eest. Kuna UV filter ei mõjuta kontrastsust ega värvitasakaalu, siis saab seda kombineerida koos teiste filtritega.

Ultravioletne valgus on küll silmale nähtamatu, kuid siiski võib see pildi kvaliteeti mõjutada – seda eriti situatsioonides, kus UV-kiirguse hulk on suurem (puhta õhuga mägedes, kevadel rannikualadel, väiksema osoonikihiga aladel). Tulemuseks on sel juhul tugevam sinine toon ning väiksema teravusega kujutised.

Lisainfo

Filtri tüüp

Filtrikeere

Seeria

Vääristus

Komplekti sisu