Hoya filtrikomplekt ProND EX Filter Kit 52mm

143,52

  • Kvaliteetne Hoya PROND EX seeria komplekt
  • Komplektis kolm neutraalhalli filtrit ja vutlar
  • ND8 / ND64 / ND1000 filtrid
  • ACCU-ND vääristusega
  • 52 mm filtrikeermega objektiividele

Laos

Tootekood: 2359347 Kategooria

Kirjeldus

Praktilisse Hoya filtrikomplekti kuulub:

  • Hoya filter neutraalhall PROND EX 8
  • Hoya filter neutraalhall PROND EX 64
  • Hoya filter neutraalhall PROND EX 1000
  • Filtrivutlar

Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks. Samas ei mõjuta neutraalhallid filtrid värvustasakaalu.

Tänu ACCU-ND tehnoloogiale on Hoya PROND EX seeria filtrid värvimoonutuste kontekstis reaalselt neutraalsed – need ei muuda värvide tonaalsust, kui valgus liigub ühe tihedusega materjalist teise. Tänu sellele on võimalik mõõta valge tasakaal ning vahetada filtrit objektiivi ees ilma, et peaks uuesti valge tasakaalu mõõtma.

PROND EX filtrid kasutavad Hoya eriti kvaliteetset optilist klaasi ning need on vääristatud mõlemast küljest ACCU-ND vääristusega. Lisaks on filtritel madala profiiliga alumiiniumraam, mis hoiab filtri klaasi kindlalt paigal ning paralleelsena kaamera sensoriga, mis võimaldab neid kasutada ka lainurkobjektiividega.

Hoya PROND EX 1000 filter tekitab 10-stopise valguskao, võimaldades kasutada kümne astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilisest säriaja ning f/22 ava asemel saab koos filtriga kasutada 4 sekundilist säriaega ning f/5.6 ava, kuid sensorile jõudva valguse hulk ei muutu.

Hoya PROND EX 64 filter tekitab 6-stopise valguskao, võimaldades kasutada kuue astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilisest säriaja ning f/2.8 ava asemel saab koos filtriga kasutada 4 sekundilist säriaega ning f/2.8 ava, kuid sensorile jõudva valguse hulk ei muutu.

Hoya PROND EX 8 filter tekitab 3-stopise valguskao, võimaldades kasutada kolme astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilisest säriaja ning f/2.8 ava asemel saab koos filtriga kasutada 1/2 sekundilist säriaega ning f/2.8 ava, kuid sensorile jõudva valguse hulk ei muutu.

Lisainfo

Filtri tüüp

Filtrikeere

Optiline tihedus

Valguse vähendus

Seeria

Vääristus

Komplekti sisu