Huami Amazfit GTR 2 Classic, stainless steel

233,40

Laos

Tootekood: 1903318 Kategooria

Kirjeldus

Amazfit GTR 2 – ajatu disain, nutikas sisemus

 • 3D kumer raamitu disain
 • Põhjalik tervise ja aktiivsuse jälgimine
 • Muusikamälu ja kuulamine
 • Bluetooth helistamine
 • 14 päeva kestev aku

Kumer raamitu ja alati aktiivne ekraan
Amazfit GTR 2 on varustatud kirka 1,39-tollise AMOLED ekraaniga, mille kontrastsed värvid teevad iga graafiku ja parameetri selgelt loetavaks. Kella kumer ekraan läheb sujuvalt üle roostevabast terasest korpusele, luues kaunima visuaalse pildi ning jättes ka rohkem ruumi olulisele infole. Lisaks on Amazfit GTR 2 ekraanil kasutatud oDLC pealispinda, mis tagab suurema kriimustuskindluse ja pika eluea.

24/7 südametöö jälgimine
Amazfit GTR 2 õhukesse korpusesse on pakitud BioTracker 2 PPG optiline sensor, mis jälgib Su südametööd 24 tundi päevas. Treeningu käigus hoiab andur pulsil teravat pilku peal ning kui pulss peaks liiga kõrgeks minema, annab kell sellest Sulle kohe teada. Lisaks toetab BioTracker 2 PPG andur RealBeats AI’l põhinevat tehnoloogiat, mis oskab automaatselt rütmihäireid tuvastada. Lisaks südametegevusele hoiab Amazfit GTR 2 silma peal ka sellel, kui kauaks istuma oled jäänud, kui palju kaloreid põletad ning kui hästi öösel magad. Kõik selleks, et õpiksid end paremini tundma ning looksid tervislikke harjumusi.

Vere hapnikusisalduse mõõtmine
Vere hapnikusisaldus on üks olulisemaid näitajaid inimese tervises. Et sel mugavamalt silma peal hoida on Amazfit GTR 2 varustatud verehapnikku mõõtva sensoriga.

PAI tervisejälgimine
Amazfit GTR 2 kasutab Su pulsiinfot, treeningute kestust ja muid keerukaid terviseandmeid, et anda Su tervisele hinnang.

Unejälgimine
Hea ööuni on tänapäeva maailmas esmatähtis. Seetõttu pakub Amazfit GTR 2 põhjalikku unejälgimist, mis oskab täpselt tuvastada erinevaid unefaase ja jälgida ka hingamist. Selle põhjal teeb kell analüüsi ning annab nõuandeid ööune parandamiseks. Täpsemaks analüüsimiseks oskab kell tuvastada ka uinakuid.

Stressijälgimine
Stress on mitmete terviseprobleemide põhjustajaks. GTR 2 nutikellaga saad kontrollida, kui kõrge Su stressitase on – nii tead, mil peaksid aja maha võtma.

Bluetooth kõned
Amazfit GTR 2 on varustatud mikrofoni ja kõlariga. Ühenda kell oma nutitelefoniga Bluetoothi kaudu ning seejärel saad kella kasutada kõnedele vastamiseks.

Muusika otse randmel
Amazfit GTR 2 sees on 3 GB mäluruumi muusikale – lae kella 300–600 muusikapala ja ühenda juhtmevabad kõrvaklapid, et ilma telefonita muusikat kuulata.

12 treeningrežiimi
Amazfit GTR 2 nutikellaga saad salvestada 12 erinevat treeningut – jooks õues, kõndimine, rattasõit siseruumis, basseinis ujumine, ellpitiline trenažöör, vabavees ujumine, ronimine, maastikujooks, jooksulint, suusatamine, rattasõit õues ja “treening” (kõigi muude treeningute tarbeks).

5 ATM veekindlus
Amazfit GTR 2 on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni ning salvestab edukalt ka ujumistreeninguid. Nii saad kella käe peale jätta nii duši all, vihmasajus kui ka basseinis või meres.

Kauakestev aku
Amazfit GTR 2 aku kestab kuni 14 päeva järjest. Naudi tervelt kaks nädalat põhjalikku aktiivsus- ja terviseinfot ilma laadijat kaasas kandmata.

 • Tüüpiline kasutus: 14 päeva
  Aktiveeritud pulsiandur, unejälgimine, 150 teavitust päevas, 30 korda ekraani aktiveerimist, 5 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.
 • Energiasäästlik kasutus: 38 päeva
  Bluetooth, pulsiandur ja nutifunktsioonid välja lülitatud, 100 korda ekraani aktiveerimist.
 • Aktiivne kasutus: 6,5 päeva
  Kõik nutifunktsioonid ja sensorid sisse lülitatud, 150 teavitust, 100 korda ekraani aktiveerimist, 15 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.