Huami Amazfit GTS 2 mini, meteor black

143,52

 • 1,55″ 354 × 306 AMOLED ekraan
 • Aktiivsuse ja tervise jälgimine
 • Nutiteavitused otse randmel
 • 70 treeningrežiimi & täpne pulsiandur
 • Aku kestab keskmiselt 14 päeva järjest

Laos

Tootekood: 2347552 Kategooria:

Kirjeldus

Amazfit GTS 2 mini – mini suurus, maksimaalne võimsus.

 • Õhuke ja kerge disain
 • Alati aktiivne AMOLED ekraan
 • Vere hapnikusisalduse mõõtmine
 • 70+ treeningrežiimi

Kirgas AMOLED ekraan
Amazfit GTS 2 mini on varustatud kirka 1,55-tollise AMOLED ekraaniga, mille kontrastsed värvid teevad iga graafiku ja parameetri selgelt loetavaks. Lisaks saab kella ekraanipilti vahetada vastavalt tujule või riietusele või laadida isegi üles enda tehtud pildi.

Õhuke ja kerge disain
Peensusteni lihvitud 2.5D kumer ekraan on pärliks Su randmel ning kella 19,5 grammi kaaluv korpus on vaevumärgatav.

Terviklik tervise jälgimine
Amazfit GTS 2 mini jälgib kogu tervist – südametööd, vere hapnikusisaldust, unekvaliteeti, stressitaset ja ka naiste tsüklit, et saaksid tervikliku ülevaate oma tervisest.

Vere hapnikusisalduse jälgimine
Vere hapnikusisaldus (SpO2) on üks olulisemaid terviseindikaatoreid ning seepärast saab Amazfit GTS 2 mini nutikellaga seda otse randmelt mõõta.

24/7 südametöö jälgimine
Amazfit GTS 2 mini õhukesse korpusesse on pakitud BioTracker 2 PPG optiline sensor, mis jälgib Su südametööd 24 tundi päevas. Treeningu käigus hoiab andur pulsil teravat pilku peal ning kui pulss peaks liiga kõrgeks minema, annab kell sellest Sulle kohe teada. Lisaks südametegevusele hoiab Amazfit GTS 2 mini silma peal ka sellel, kui kauaks istuma oled jäänud, kui palju kaloreid põletad ning kui hästi öösel magad. Kõik selleks, et õpiksid end paremini tundma ning looksid tervislikke harjumusi.

Unejälgimine
Hea ööuni on tänapäeva maailmas esmatähtis. Seetõttu pakub Amazfit GTS 2 mini põhjalikku unejälgimist, mis oskab täpselt tuvastada erinevaid unefaase ja jälgida ka hingamist. Selle põhjal teeb kell analüüsi ning annab nõuandeid ööune parandamiseks. Täpsemaks analüüsimiseks oskab kell tuvastada ka uinakuid.

Stressijälgimine
Stress on mitmete terviseprobleemide põhjustajaks. GTS 2 mini nutikellaga saad kontrollida, kui kõrge Su stressitase on – nii tead, mil peaksid aja maha võtma.

PAI tervisejälgimine
Amazfit GTS 2 mini kasutab Su pulsiinfot, treeningute kestust ja muid keerukaid terviseandmeid, et anda Su tervisele hinnang.

70+ treeningrežiimi
Amazfit GTS 2 mini nutikellaga saad salvestada tervelt 70 erinevat treeningut nii toas kui õues. Treeningu lõpus annab kell Sulle põhjaliku ülevaate.

Kauakestev aku
Amazfit GTS 2 mini aku kestab keskmiselt 14 päeva järjest. Naudi tervelt kaks nädalat põhjalikku aktiivsus- ja terviseinfot ilma laadijat kaasas kandmata.

 • Tüüpiline kasutus: 14 päeva
  Aktiveeritud pulsiandur, unejälgimine, 150 teavitust päevas, 30 korda ekraani aktiveerimist, 5 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.
 • Energiasäästlik kasutus: 21 päeva
  Bluetooth, pulsiandur ja nutifunktsioonid välja lülitatud, 100 korda ekraani aktiveerimist.
 • Aktiivne kasutus: 7 päeva
  Kõik nutifunktsioonid ja sensorid sisse lülitatud, 150 teavitust, 100 korda ekraani aktiveerimist, 15 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.

Lisainfo

Värvus

Must

Korpuse materjal

Rihma materjal

Ilmastikukindlus

Komplekti sisu

Taustvalgus