Huami Amazfit GTS 2, urban grey

207,72

Laos

Tootekood: 1954218 Kategooria

Kirjeldus

Amazfit GTS 2 – stiil kohtub tervisega

 • 3D kumer raamitu disain
 • Põhjalik tervise ja aktiivsuse jälgimine
 • Muusikamälu ja kuulamine
 • Bluetooth helistamine

Kirgas HD ekraan
Amazfit GTS 2 on varustatud kirka 1,65-tollise AMOLED ekraaniga, mille kontrastsed värvid teevad iga graafiku ja parameetri selgelt loetavaks.

Raamitu disain mahutab rohkem infot
Peensusteni lihvitud 3D kumer ekraan särab nagu kalliskivi ning kaunis aga ka kerge alumiiniumsulamist korpus tagab, et kella on alati mugav kanda. Lisaks on Amazfit GTS 2 ekraanil kasutatud oDLC pealispinda, mis tagab suurema kriimustuskindluse ja pika eluea.

24/7 südametöö jälgimine
Amazfit GTS 2 õhukesse korpusesse on pakitud BioTracker 2 PPG optiline sensor, mis jälgib Su südametööd 24 tundi päevas. Treeningu käigus hoiab andur pulsil teravat pilku peal ning kui pulss peaks liiga kõrgeks minema, annab kell sellest Sulle kohe teada. Lisaks toetab BioTracker 2 PPG andur RealBeats AI’l põhinevat tehnoloogiat, mis oskab automaatselt rütmihäireid tuvastada. Lisaks südametegevusele hoiab Amazfit GTS 2 silma peal ka sellel, kui kauaks istuma oled jäänud, kui palju kaloreid põletad ning kui hästi öösel magad. Kõik selleks, et õpiksid end paremini tundma ning looksid tervislikke harjumusi.

PAI tervisejälgimine
Amazfit GTS 2 kasutab Su pulsiinfot, treeningute kestust ja muid keerukaid terviseandmeid, et anda Su tervisele hinnang.

Unejälgimine
Hea ööuni on tänapäeva maailmas esmatähtis. Seetõttu pakub Amazfit GTS 2 põhjalikku unejälgimist, mis oskab täpselt tuvastada erinevaid unefaase ja jälgida ka hingamist. Selle põhjal teeb kell analüüsi ning annab nõuandeid ööune parandamiseks. Täpsemaks analüüsimiseks oskab kell tuvastada ka uinakuid.

Stressijälgimine
Stress on mitmete terviseprobleemide põhjustajaks. GTS 2 nutikellaga saad kontrollida, kui kõrge Su stressitase on – nii tead, mil peaksid aja maha võtma.

Bluetooth kõned
Amazfit GTS 2 on varustatud mikrofoni ja kõlariga. Ühenda kell oma nutitelefoniga Bluetoothi kaudu ning seejärel saad kella kasutada kõnedele vastamiseks.

Muusika otse randmel
Amazfit GTS 2 sees on 3 GB mäluruumi muusikale – lae kella 300–600 muusikapala ja ühenda juhtmevabad kõrvaklapid, et ilma telefonita muusikat kuulata.

12 treeningrežiimi
Amazfit GTS 2 nutikellaga saad salvestada 12 erinevat treeningut – jooks õues, jooks trenažööril, kõndimine, rattasõit, rattasõit sisetingimustes, avaveeujumine, basseiniujumine, elliptiline trenažöör, ronimine, maastikujooks, suusatamine ja “treening” (kõigi muude treeningute tarbeks).

5 ATM veekindlus
Amazfit GTS 2 on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni ning salvestab edukalt ka ujumistreeninguid. Kell tuvastab automaatselt ujumisstiili ning salvestab ujumise tempot, kalorikulu ja SWOLFi.

Kauakestev aku
Amazfit GTS 2 aku kestab kuni 7 päeva järjest. Naudi tervet nädalat põhjalikku aktiivsus- ja terviseinfot ilma laadijat kaasas kandmata.

 • Tüüpiline kasutus: 7 päeva
  Aktiveeritud pulsiandur, unejälgimine, 150 teavitust päevas, 30 korda ekraani aktiveerimist, 5 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.
 • Energiasäästlik kasutus: 20 päeva
  Bluetooth, pulsiandur ja nutifunktsioonid välja lülitatud, 100 korda ekraani aktiveerimist.
 • Aktiivne kasutus: 3,5 päeva
  Kõik nutifunktsioonid ja sensorid sisse lülitatud, 150 teavitust, 100 korda ekraani aktiveerimist, 15 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.