Huami Amazfit GTS 2e, obsidian black

182,04

Laos

Tootekood: 2024591 Kategooria

Kirjeldus

Amazfit GTS 2e – stiil kohtub tervisega

 • 2.5D kumer raamitu disain
 • Põhjalik tervise ja aktiivsuse jälgimine
 • Kauakestev aku

Kirgas HD ekraan
Amazfit GTS 2e on varustatud kirka 1,65-tollise AMOLED ekraaniga, mille kontrastsed värvid teevad iga graafiku ja parameetri selgelt loetavaks.

Raamitu disain mahutab rohkem infot
Peensusteni lihvitud 2.5D kumer ekraan särab nagu kalliskivi ning kaunis aga ka kerge alumiiniumsulamist korpus tagab, et kella on alati mugav kanda. Lisaks on Amazfit GTS 2e ekraan kaetud sõrmejälgede vastase pealispinnaga, mis hoiab ekraani pikemalt puhtana.

24/7 südametöö jälgimine
Amazfit GTS 2e õhukesse korpusesse on pakitud BioTracker 2 PPG optiline sensor, mis jälgib Su südametööd 24 tundi päevas. Treeningu käigus hoiab andur pulsil teravat pilku peal ning kui pulss peaks liiga kõrgeks minema, annab kell sellest Sulle kohe teada. Lisaks toetab BioTracker 2 PPG andur RealBeats AI’l põhinevat tehnoloogiat, mis oskab automaatselt rütmihäireid tuvastada. Lisaks südametegevusele hoiab Amazfit GTS 2e silma peal ka sellel, kui kauaks istuma oled jäänud, kui palju kaloreid põletad ning kui hästi öösel magad. Kõik selleks, et õpiksid end paremini tundma ning looksid tervislikke harjumusi.

PAI tervisejälgimine
Amazfit GTS 2e kasutab Su pulsiinfot, treeningute kestust ja muid keerukaid terviseandmeid, et anda Su tervisele hinnang.

Unejälgimine
Hea ööuni on tänapäeva maailmas esmatähtis. Seetõttu pakub Amazfit GTS 2e põhjalikku unejälgimist, mis oskab täpselt tuvastada erinevaid unefaase ja jälgida ka hingamist. Selle põhjal teeb kell analüüsi ning annab nõuandeid ööune parandamiseks. Täpsemaks analüüsimiseks oskab kell tuvastada ka uinakuid.

Stressijälgimine
Stress on mitmete terviseprobleemide põhjustajaks. GTS 2e nutikellaga saad kontrollida, kui kõrge Su stressitase on – nii tead, mil peaksid aja maha võtma.

90 treeningrežiimi
Lülita sisse sobilik treeningrežiim ning trenni lõpus annab kell põhjaliku kokkuvõtte nii kell ekraanil kui telefonirakenduses. Kusjuures automaatne treeningu tuvastus võimaldab trenni tegema hakata isegi ilma režiimi valimata.*
*Toimib kuue treeningrežiimiga: jooksmine, linttrenažöör, kõndimine, rattasõit, basseinis ujumine ja elliptiline trenažöör.

Nutikas häälassistent
Lülita sisse treeningrežiim või ava pulsijälgimise rakendus ja muud – täiesti käed-vabalt ja ilma internetiühenduseta tänu GTS 2e nutikale häälassisendile.

5 ATM veekindlus
Amazfit GTS 2e on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni ning salvestab edukalt ka ujumistreeninguid. Kell tuvastab automaatselt ujumisstiili ning salvestab ujumise tempot, kalorikulu ja SWOLFi.

Kauakestev aku
Amazfit GTS 2e aku kestab keskmiselt kuni 14 päeva järjest. Naudi tervelt kaks nädalat põhjalikku aktiivsus- ja terviseinfot ilma laadijat kaasas kandmata.

 • Tüüpiline kasutus: 14 päeva
  Aktiveeritud pulsiandur, unejälgimine, 150 teavitust päevas, 30 korda ekraani aktiveerimist, 5 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.
 • Energiasäästlik kasutus: 24 päeva
  Bluetooth, pulsiandur ja nutifunktsioonid välja lülitatud, 100 korda ekraani aktiveerimist.
 • Aktiivne kasutus: 7 päeva
  Kõik nutifunktsioonid ja sensorid sisse lülitatud, 150 teavitust, 100 korda ekraani aktiveerimist, 15 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.