Huami Amazfit T-Rex, camo green

182,04

Laos

Tootekood: 1903317 Kategooriad ,

Kirjeldus

Vastupidav ka kõige karmimatele tingimustele
Robustne ja usaldusväärne disain, millele saad loota ka kõige karmimates ilmastikutingimustes – Amazfit T-Rex vastab 12 militaartasemel sertifikaadile.

Sitke seest ja väljast
Amazfit T-Rex korpuse disain õhkab vastupidavust, ent see ei ole kõik – sama vastupidav on ka kella sisu. Tänu madala energiatarbega kiibistikule on kellal muljetavaldav aku, mis kestab kuni 20 päeva järjest.

1,3-tolline AMOLED värviline ekraan
Amazfit T-Rex on varustatud 1,3-tollise AMOLED alati aktiivse ekraaniga. Suur valik erinevaid ekraanikuvasid annab rohkelt võimalusi kella isikupärastamiseks.

Ülitäpne GPS
Kell kasutab tipptasemel Sony GPS-kiipi ja integreeritud kahesatelliidilist positsineerimist. Samuti on optimeeritud kella korpus ja sisemine jaotus, nii et miski GPS-signaali püüdmist ei segaks. Nii saad kindel olla, et kella GPS-info on täpne nii linnadžunglis kui kanjonisügavikes.

14 treeningrežiimi & veekindel 50 meetri sügavuseni
Amazfit T-Rex on varustatud 14 treeningrežiimiga, mis võimaldavad salvestada nii jooksmist, trenažööri trenne, matkamist, suusatamist, rattasõitu ja muud. Tänu 50 ATM veekindlusele saab sellega edukalt ka ujuda nii basseinis kui avavetes.

24/7 pulsijälgimine
Amazfit T-Rex korpusesse on pakitud BioTracker PPG optiline sensor, mis jälgib Su südametööd 24 tundi päevas. Treeningu käigus hoiab andur pulsil teravat pilku peal ning kui pulss peaks liiga kõrgeks minema, annab kell sellest Sulle kohe teada. BioTracker PPG sensor on ülimalt täpne, kuid samas ka energiasäästlik, et pideval jälgimisel kella akut säästa.

Nutifunktsioonid
Tänu rohketele nutifunktsioonidele ei jää Sul ükski kõne või sõnum vastamata ning püsid alati kursis ilmaprognoosi, kalendrisündmuste, rakenduste ja muude teavitustega.