Huami Amazfit T-Rex Pro, meteorite black

233,40

  • 1,3″ 360 × 360 AMOLED värviline ekraan
  • 100 treeningrežiimi, ülitäpne GPS & pulsiandur
  • 24/7 aktiivsuse jälgimine & nutiteavitused
  • Aku kestab kuni 18 päeva järjest
  • Vastupidav korpus, 10 ATM veekindlus

Laos

Tootekood: 2063449 Kategooria:

Kirjeldus

Sama vastupidav kui Sina
Robustne ja usaldusväärne disain, millele saad loota ka kõige karmimates ilmastikutingimustes – Amazfit T-Rex Pro vastab 15 militaartasemel sertifikaadile, mis kinnitavad, et kell peab vastu ka kõige kuumematele kõrbetele, niiskeimatele vihmametsadele ja külmematele liustikele.

Sitke seest ja väljast
Amazfit T-Rex Pro korpuse disain õhkab vastupidavust, ent see ei ole kõik – sama vastupidav on ka kella sisu. Tänu madala energiatarbega kiibistikule on kellal muljetavaldav aku, mis kestab kuni 18 päeva järjest.

1,3-tolline AMOLED värviline ekraan
Amazfit T-Rex Pro on varustatud 1,3-tollise AMOLED alati aktiivse ekraaniga. Suur valik erinevaid ekraanikuvasid annab rohkelt võimalusi kella isikupärastamiseks.

Ülitäpne GPS
Kell kasutab tipptasemel Sony GPS-kiipi ja toetab nii GPS, GLONASS, BeiDou kui Galileo positsioneerimist. Samuti on optimeeritud kella korpus ja sisemine jaotus, nii et miski GPS-signaali püüdmist ei segaks. Nii saad kindel olla, et kella GPS-info on täpne nii linnadžunglis kui kanjonisügavikes.

10 ATM veekindlus
Tänu 10 ATM veekindlusele suudab T-Rex Pro vastu panna nii suurele rõhule nagu avaldab 100 meetri sügavusel vee all olemine. See tähendab, et võid surfata, ujuda ja seigelda vees täiesti murevabalt.

100 treeningrežiimi
Amazfit T-Rex Pro on varustatud üle 100 treeningrežiimiga, mis võimaldavad salvestada nii jooksmist, trenažööri trenne, matkamist, suusatamist, rattasõitu ja palju muud. Kell salvestab treeningu kestel Su pulsiinfo, läbitud vahemaa, tempo ja põletatud kalorid.

FirstBeat
FirstBeat algoritmid hindavad hapniku omandamist, taastumisaega ja treeningu koormust, nii et saad iga trenni lõpus põhjaliku tagasiside.

ExerSense
ExerSense automaatne treeningutuvastus tuvastab automaatselt kaheksat erinevat treeningrežiimi.

24/7 südametöö jälgimine
Amazfit T-Rex Pro vastupidavasse korpusesse on pakitud BioTracker 2 PPG optiline sensor, mis jälgib Su südametööd 24 tundi päevas. Treeningu käigus hoiab andur pulsil teravat pilku peal ning kui pulss peaks liiga kõrgeks minema, annab kell sellest Sulle kohe teada. Lisaks toetab BioTracker 2 PPG andur RealBeats AI’l põhinevat tehnoloogiat, mis oskab automaatselt rütmihäireid tuvastada. Lisaks südametegevusele hoiab Amazfit GTS 2 silma peal ka sellel, kui kauaks istuma oled jäänud, kui palju kaloreid põletad ning kui hästi öösel magad. Kõik selleks, et õpiksid end paremini tundma ning looksid tervislikke harjumusi.

PAI tervisejälgimine
Amazfit T-Rex Pro kasutab Su pulsiinfot, treeningute kestust ja muid keerukaid terviseandmeid, et anda Su tervisele terviklik hinnang.

Unejälgimine
Hea ööuni on tänapäeva maailmas esmatähtis. Seetõttu pakub Amazfit T-Rex Pro põhjalikku unejälgimist, mis oskab täpselt tuvastada erinevaid unefaase ja jälgida ka hingamist. Selle põhjal teeb kell analüüsi ning annab nõuandeid ööune parandamiseks. Täpsemaks analüüsimiseks oskab kell tuvastada ka uinakuid.

Nutifunktsioonid
Tänu rohketele nutifunktsioonidele ei jää Sul ükski kõne või sõnum vastamata ning püsid alati kursis ilmaprognoosi, kalendrisündmuste, rakenduste ja muude teavitustega.

Lisainfo

Värvus

Must

Korpuse materjal

Rihma materjal

Ilmastikukindlus

Komplekti sisu

Kõrgusmõõtur

GPS