Huawei Band 6, must

80,64

 • Suure 1,47″ AMOLED ekraaniga aktiivsusmonitor
 • Aktiivsuse, une ja vere hapnikusisalduse jälgimine
 • 96 treeningrežiimi & integreeritud pulsiandur
 • Nutitelefoni märguanded otse randmel
 • Veekindel & aku kestab kuni 14 päeva

Ainult 1 laos

Tootekood: 2373064 Kategooria

Kirjeldus

Huawei Band 6

 • Vere hapnikutaseme jälgimine terve päeva vältel
 • TruSeen 4.0 pulsiandur
 • TruSleep 2.0 unejälgimine
 • FullView-ekraan
 • 96 treeningrežiimi
 • 2 nädalat kestev aku

Täiustatud disain
Huawei Band 6 aktiivsusmonitoril on 1,47-tolline AMOLED FullView ekraan, mille nähtav ala on 148% suurem kui varem ning selle ekraani ja korpuse suhe on 64%. Kui lisada suure eraldusvõimega 194 × 368 ekraan (282 ppi punktitihedusega), on tulemuseks muljetavaldava ekraaniga kell otse randmel.

Rohkem paremaid andmeid
Lai ning suure ekraaniga ekraan ei näe mitte ainult hea välja, vaid võimaldab ka kuvada rohkem soovitud andmeid. Suuremaid fotosid, täpsemat treeningstatistikat ja pidevat pulsisageduse jälgimist on võimalik lugeda hämmastava detailsusega. Samuti on tänu intuitiivsele 4-suunalisele puutetundlikule juhtimisele suurem vabadus seda kõike lähemalt uurida.

Isikupärane ekraanidisain
Kella ekraanidisaini saab kohandada oma meeleolule vastavaks. Valikus on tohutu hulk erinevaid kujundusi, millele pääsed juurde Huawei Watch Face Store’i kaudu, kus alati jääb silma mõni isikupärane disain. Neid on võimalik lihtsa nipsamisega vahetada ja kasutada saab isegi iseenda fotosid.

Aku kestab kuni 2 nädalat
Vastupidavuse tšempion, Huawei Band 6 pakub tavakasutuse korral uskumatult pikaajalist 14-päevast aku kestvust; sageda kasutuse korral 10-päevast aku kestvust. Kui aku saab tühjaks, pole probleemi – magnetlaadija laeb vaid 5 minutiga akut piisavalt, et sellest jätkuks kaheks päevaks. Elu on liiga lühike, et seda akude laadimise peale raisata.

24/7 pulsiandur
Oma südame pulsisageduse jälgimine on üks olulisemaid asju, mida saad oma tervise ja heaolu huvides teha. TruSeen™ 4.0 pulsisageduse tehnoloogia kasutab optilist läätse ja tehisintellektil põhinevat andmetöötlust, et jälgida pulssi suure täpsusega ja 24 tundi ööpäevas. Seade hoiatab viivitamatult, kui Su pulsisagedus langeb või tõuseb alla või üle ohutu taseme. Aseta oma südame tervis esikohale.

Vere hapnikutaseme jälgimine terve päeva vältel
Krooniliselt madal vere hapnikutase võib põhjustada väsimust, mälu kehvenemist ning isegi aju- ja südamekahjustusi. Just nendel põhjustel on mõistlik kindel olla, et püsid alati ohutus vahemikus. Huawei Band 6 treeningmonitoril on sisseehitatud vere hapnikutaseme jälgimine. Kui tase langeb liialt madalale, hakkab treeningmonitor vibreerima, tuletades meelde, et võtaksite hingamiseks ja tasakaalu taastamiseks aega.

TruRelax™ stressijälgimine
Vabanemine uuesti läbi elamise asemel. TruRelax™ stressijälgimisega saad jälgida oma stressitaset terve päeva vältel ning kui see peaks liiga kõrgeks tõusma, siis kasutada sisseehitatud hingamistreeningu juhendit, et naasta lõdvestunud, keskendunud meeleseisundisse. Alusta stressivabamat elu.

TruSleep™ 2.0 unejälgimine
Ärke oluliselt parema kvaliteediga unest. TruSleep™ 2.0 tuvastab ärkveloleku või ühe neljast erinevast unerežiimist – sügav uni, kerge uni, REM uni ja tukastamine. Seade salvestab 96,3% parema täpsusega lisaks magatud ajale ka Sinu une kvaliteeti. KELL suudab tuvastada 6 peamist uneprobleemi ning anda üle 200 soovituse une parandamiseks. Parem päev algab paremast unest.

Menstruaaltsükli seire
Huawei Band 6 aktiivsusmonitoriga saad pidada lihtsalt navigeeritavat menstruaaltsükli kalendrit. Enne menstruatsiooni saabumist kuvatakse diskreetne ning õigeaegne meeldetuletus. Huawei Band 6 on hooliv ning abivalmis sõber Sinu randmel.

Rõngad, mis juhatavad uude ellu
Muuda oma päev aktiivseks, seadistades iga päeva jaoks 3 kehalise aktiivsuse eesmärki – sammud, aktiivsena veedetud tunnid ning mõõduka kuni kõrge intensiivsusega tegevused. Huawei Band 6 aktiivsusmonitor jälgib Su edusamme ning teavitab värviliste ja pilkupüüdvate rõngastega. Seade kuvab motiveerivaid meeldetuletusi ning märguandeid, kui eesmärgid on saavutatud.

Teeme trenni
Kui panustad kogu tähelepanu ja pingutuse treenimisse, siis jäta ülejäänu Huawei Band 6 hooleks. Saad valida kuni 96 erineva treeningrežiimi vahel ja jälgida oma pulsisagedust, kaloreid ning palju muud. Kõiki andmeid saab talletada ning kuvada analüüsimiseks hõlpsalt loetavatesse graafikutesse, seega saad koostada graafiku oma treeningu kohta ja seada eesmärke, mis Sind inspireerivad.

Isiklik assistent
Huawei Band 6 ei ole pelgalt aktiivsusmonitor, vaid ka mugavaim viis oma telefoniga suhtlemiseks. Vaata sissetulevaid kõnesid ja sõnumeid, hangi ilmateateid, juhi muusikarakendust või telefoni kaamerat ning seda kõike mugavalt otse randmelt.

Lisainfo

Värvus

Must

Rihma materjal

Ilmastikukindlus

Komplekti sisu