Huawei Band 7, roheline

67,80

 • Suure 1,47″ AMOLED ekraaniga aktiivsusmonitor
 • Aktiivsuse, une ja vere hapnikusisalduse jälgimine
 • 96 treeningrežiimi & integreeritud pulsiandur
 • Nutitelefoni märguanded otse randmel
 • Veekindel & aku kestab kuni 14 päeva

Ainult 2 laos

Tootekood: 2934966 Kategooria:

Kirjeldus

 • Suur ekraan, peen käerihm
 • Õhem ja kergem korpus
 • 4000+ ekraanikuva
 • Vere hapnikutaseme jälgimine terve päeva vältel
 • 96 treeningrežiimi
 • 2 nädalat kestev aku
 • 5-minutiline kiirlaadimine
 • Ühildub nii Android kui iOS seadmetega

Piiramatu jõud õhukeses korpuses
Huawei Band 7 vapustav AMOLED-ekraan istub hästi hingava rihma otsas. Selle ülikitsad raamid jätavad rohkem ruumi olulisele sisule. Band’i kaunile ekraanile saad valida just Sulle meeldiva ekraanikuva lausa üle 4000 disaini seast ja kasutada saab isegi iseenda fotosid.

Aku kestab kuni 2 nädalat
Vastupidavuse tšempion, Huawei Band 7 pakub tavakasutuse korral uskumatult pikaajalist 14-päevast aku kestvust. Kui aku saab tühjaks, pole probleemi – magnetlaadija laeb vaid 5 minutiga akut piisavalt, et sellest jätkuks veel kaheks päevaks. Elu on liiga lühike, et seda akude laadimise peale raisata.

Huawei TruSeen™ 4.0 pulsiandur
Oma südame pulsisageduse jälgimine on üks olulisemaid asju, mida saad oma tervise ja heaolu huvides teha. TruSeen™ 4.0 pulsisageduse tehnoloogia kasutab optilist läätse ja tehisintellektil põhinevat andmetöötlust, et jälgida pulssi suure täpsusega ja 24 tundi ööpäevas. Seade hoiatab viivitamatult, kui Su pulsisagedus langeb või tõuseb alla või üle ohutu taseme. Aseta oma südame tervis esikohale.

Vere hapnikutaseme jälgimine terve päeva vältel
Krooniliselt madal vere hapnikutase võib põhjustada väsimust, mälu kehvenemist ning isegi aju- ja südamekahjustusi. Just nendel põhjustel on mõistlik kindel olla, et püsid alati ohutus vahemikus. Huawei Band 7 treeningmonitoril on sisseehitatud vere hapnikutaseme jälgimine. Kui tase langeb liialt madalale, hakkab treeningmonitor vibreerima, tuletades meelde, et võtaksite hingamiseks ja tasakaalu taastamiseks aega.

Huawei TruRelax™ stressijälgimine
Vabanemine uuesti läbi elamise asemel. TruRelax™ stressijälgimisega saad jälgida oma stressitaset terve päeva vältel ning kui see peaks liiga kõrgeks tõusma, siis kasutada sisseehitatud hingamistreeningu juhendit, et naasta lõdvestunud, keskendunud meeleseisundisse. Alusta stressivabamat elu.

Huawei TruSleep™ 2.0 unejälgimine
Ärke oluliselt parema kvaliteediga unest. TruSleep™ 2.0 tuvastab ärkveloleku või ühe neljast erinevast unerežiimist – sügav uni, kerge uni, REM uni ja tukastamine. Seade salvestab 96,3% parema täpsusega lisaks magatud ajale ka Sinu une kvaliteeti. Kell suudab tuvastada 6 peamist uneprobleemi ning anda üle 200 soovituse une parandamiseks. Parem päev algab paremast unest.

Huawei TruSport™
96 kosutavat treeningrežiimi hõlmavad tegevusi, mis Sulle kõige rohkem meeldivad, ja palju muud, alates jooksmisest kuni rattasõiduni kuni ujumiseni… joogani! Huawei TruSport™ jälgib põhjalikke mõõdikuid, nagu jooksuvõime indeks, VO2Max, taastumisaeg ja treeningefekt, koos andmepõhiste näpunäidete ja kaasahaarvate TriRing ülesannetega!

Isiklik assistent
Huawei Band 7 ei ole pelgalt aktiivsusmonitor, vaid ka mugavaim viis oma telefoniga suhtlemiseks. Vaata sissetulevaid kõnesid ja sõnumeid, hangi ilmateateid, juhi muusikarakendust või telefoni kaamerat ning seda kõike mugavalt otse randmelt.

Lisainfo

Värvus

Roheline

Rihma materjal

Ilmastikukindlus

Komplekti sisu